Kayserispor
Giriş Tarihi : 13-09-2020 00:22   Güncelleme : 13-09-2020 00:22

Berna başkandan transfer ve lisans açıklaması

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı forvet transferi ve 8 futbolcunun lisansının çıkarılamaması ile ilgili açıklama yaptı

Berna başkandan transfer ve lisans açıklaması

Hes Kablo Kayserispor tarihinin ilk kadın başkanı Berna Gözbaşı, yeni transfer edilen 8 futbolcunun lisansının neden çıkmadığı ile ilgili açıklama yaptı.

Ukraynalı eski futbolcusu Oleksandr Kucher'e 150.000 avroluk ödemeyi zamanında yapmayı ihmal eden ve Kucher'in "parayı aldım" imzasını vermemesinden ötürü yaşanan kriz ile ilgili Berna başkan açıklama yaptı.

 

Kucher sorunu

8 yeni transfere lisans çıkmasını sağlayamayan Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, “Ne yazık ki son dakika eski borçlar ödemesi çıktı. Derhal tarafımca ödeme yapıldı. Buna rağmen; haftasonu nedeniyle ve oyuncunun güven sorununu aşmak diplomatik girişimlerle mümkün olabildiği için lisanslar çıkıyor. Ama 24 saat kuralına aykırı hareket edemiyoruz” dedi.

 

Forvet geliyor

Transfer açıklaması da yapan Başkan Gözbaşı “Büyük emekler ve özveri ile yeni bir takım kurduk. Takımda kalan futbolcularımız ve yeni transferlerden çok umutluyuz. Birkaç eksiğimiz var, onları da kısa sürede tamamlayacağız. Forvetlerimizden biri ile imza Pazartesi. Şu anda yolda geliyor. İkincisi hafta arası” açıklamasında bulundu.