Kayserispor
Giriş Tarihi : 06-12-2020 13:39   Güncelleme : 06-12-2020 20:24

Berna başkandan destek çağrısı

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, kenetlenme zamanı olduğunu ifade ederek destek istedi.

Berna başkandan destek çağrısı

Süper Lig'in ilk 11 haftasını 9 puanla tamamlayan sarı kırmızılı takım geleceğe umutla bakıyor. Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, kenetlenme zamanı olduğunu ifade ederek destek istedi.

Destek çağrısı
Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, destek çağrısında bulundu. Sarı Kırmızılı kulübün başkanı yaptığı açıklamasında, "Kayserililer, Kayserispor'umuza gönül verenler. Takımımız için çok önemli dönemeçlerden birindeyiz. Kadro zenginliğimiz, teknik yönetim ile uyum ve başarı grafiğinin yükseldiği bu dönemde her zamankinden daha fazla desteğe ihtiyacımız var. Çünkü bu takım sadece kentin en önemli markası değil aynı zamanda en büyük organizasyonu, en büyük sosyal aktivitesi, bir olma, kenetlenme, bütünleşme, kentin ekonomik gelişimine katkı aracıdır.

"Yılmak yok"
Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, "Zorluklar, sıkıntılar bizleri yıldırmıyor. Sarı kırmızı renklere gönül veren herkesin bu dönemeçte vereceği her tür destek bu takımın ligde hızla yükselmesini, Kayserililerin ve gönüldaşlarımızın sadece bu sezon değil, bundan sonrası için de gururla bu armayı sahiplenmelerini sağlayacaktır. Bizi basit oyunlarla yıldırmak isteyenler, bu tablo karşısında her zaman hayal kırıklığına uğrayacaklar ve oyunları ayaklarına dolanacak bunu da bilmelerini istiyorum" dedi.