Kayserispor
Giriş Tarihi : 05-11-2020 15:23   Güncelleme : 05-11-2020 15:27

Berna Başkan umut dolu

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, takımın geleceğinden umutlu. Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz, yeni hoca ile ilgili açıklama yaptı.

Berna Başkan umut dolu

Ziraat Türkiye Kupası 3.Kademe maçında sahasında Yomraspor'u 5-0 yenen Hes Kablo Kayserispor'da alınan skor kadar sergilenen futbol umut oldu. Farklı galibiyet sonrasında Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, sosyal paylaşım sitasinden yaptığı paylaşımda genç futbolculara övgüler yağdırdı.

Başkan'dan övgüler
Başkan Berna Gözbaşı, "Emre Demir'ler, Oğuzhan'lar, Adem'ler, Doğan'lar, Zekeriya'lar, Talha'lar, Emirhan'lar, Okan'lar, Eray'lar. Alt yapıda yetişen nice genç kardeşlerimiz. Sizler bizim geleceğimiz, aydınlık yüzlerimizsiniz. Her zaman yanınızdayım. Kupada tur atlayan takımımızı kutluyorum" paylaşımında bulundu.

Hoca kim olacak?
Hes Kablo Kayserispor Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz, teknik direktör arayışı ile ilgili açıklama yaptı. Mustafa Tokgöz, "Yeni hocamız Hatayspor maçı öncesinde yetişebilir. Bazı gelişmeleri bekliyoruz. Ama Hatayspor maçı sonrasında kesinlikle teknik direktör sorununu çözeceğiz. Hatay maçından sonra da yeni hocamız gelmiş olur. Bir sürpriz yetişirse Hatay maçına çıkar” dedi.