Kayserispor
Giriş Tarihi : 20-08-2020 17:32   Güncelleme : 21-08-2020 10:57

Berna başkan itiraf etti

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, sarı kırmızılı takımın geldiği noktayı oldukça ilginç bir cümle ile özetledi.

Berna başkan itiraf etti

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hamdi Elcüman'ın bıraktığı kulüp başkanlığını üstlenen ve Genel kurul sonrasında başkanlık koltuğuna oturan Berna Gözbaşı, gelinen noktayı özetledi. Fanatik Fenerbahçe taraftarı olan ve 8 aydır sarı kırmızılı kulübün başkanlığını yapan Berna Gözbaşı, transfer yapılamamasını "Bataktan çıkmaya çalışıyoruz" cümlesi ile özetledi.

Türk futbol tarihinde Süper Lig'de görev yapan ilk kadın başkan olan, futbola uzak bir isim olması nedeniyle zaman zaman zor durumlara düşen, hesap konusunda sürekli olarak geçmiş başkanları suçlayan, yöneticileri ile çekişen, buna rağmen Kayserispor bayrağının gururla dalgalanması adına çaba sarfeden Berna Gözbaşı, sosyal paylaşım sitesindeki hesabından yaptığı açıklamasında "Gerçekçi olalım. Bataktan çıkmaya çalışıyoruz. Şartlar, harcama limiti, transfer tahtası gibi sorunlar nedeniyle şov yapacak durumda değiliz. Çok titiz bir çalışma yürütüyoruz. Takımlın yükünü alacak, anlaştığımız, öte yandan görüşmelerin sürdüğü oyuncular var. Biraz zaman" cümleleri kurdu.