Medya
Giriş Tarihi : 03-02-2021 21:24   Güncelleme : 03-02-2021 21:26

Benim Adım Melek Ömer kimdir? Benim Adım Melek Mustafa Mert Koç sevgilisi kim, boyu kaç, oynadığı diziler ne?

Benim Adım Melek Ömer kimdir? Benim Adım Melek Mustafa Mert Koç sevgilisi kim, boyu kaç, oynadığı diziler ne?

Kayseritempo.org - Benim Adım Melek Ömer kimdir? Benim Adım Melek Mustafa Mert Koç sevgilisi kim, boyu kaç, oynadığı diziler ne? TRT 1'in sevilen dizisi Benim Adım Melek, konusu kadar oyuncuları ile de dikkat çekiyor. Beğeniyle takip edilen dizi Benim Adım Melek’in oyuncuları merak ediliyor. Benim Adım Melek Ömer karakteri sosyal medyada, özellikle de arama motorlarında araştırılıyor.

Anneliğin, tüm zorluklara rağmen pes etmemek ve çocuklar için hayata tutunulması gerektiğini vurgulayan Benim Adım Melek dizisi, Melek'in ailesi ve çocukları ile hayatını yeniden inşa etme hikâyesini anlatıyor. Nehir Erdoğan'ın Melek karakterine hayat verdiği dizide, bir annenin üç çocukla beraber hayatta kalma mücadelesine dikkat çekiliyor.


Benim Adım Melek Konusu nedir?

Benim adım Melek, Melek'in ailesi ve çocuklarıyla yeniden hayata geçirilmesini konu eden dizi, 3 melek karakterli çocuklarla hayatta kalma mücadelesini anlatıyor. Melek karakterine Nehir Erdoğan'ın hayat verdiği dizi, Çarşamba günü izleyiciyle buluşuyor.

Mustafa Mert Koç kimdir?


Mustafa Mert Koç, 1994 yılında İstanbul'da doğdu. Genç oyuncu siyaset bilimi fakültesinden mezun oldu. Sosyal medya paylaşımları ile yapımcı ve yönetmenlerin dikkatini çeken Mustafa Mert Koç, Yeter dizisinde Mert'in asistanı rolünü oynadı. Hayran kitlesini Hayat Bazen Tatlı dizisinde dünyaya getirdiği Onura'yı da içerecek şekilde genişleten Mustafa Mert Koç, oyunculuk eğitimi almak için Los Angeles'a gitti. Oyuncu, Şahin Tepe dizisinde rol almıştır. Mustafa Mert Koç yeni TRT dizisi Benim Adım Meleğin kadrosunda yer alıyor.

Benim Adım Melek dizisi oyuncu kadrosu


Ece Özdikici (Funda)
Hande Kaptan (Kadriye)
Kaan Çakır (Alpay)
Kutsi (Halil)
Mehmet Çevik (Seyit Ali Karadağ)
Muharrem Türkseven (Mahmut)
Mustafa Mert Koç (Ömer)
Nehir Erdoğan(Melek)

Benim Adım Melek dizisi final mi yapacak?
Baş karakterin ölümünden dolayı dizinin en fazla birkaç bölüm süreceği konuşuluyor. Senaryonun önemli bir kısmı onun etrafında dönüyordu. Diziye isimini veren bir karakterin ortadan kaybolması, izleyicinin programı izlemeyi bıraktığı ve reytinglerde önemli bir düşüş olduğu anlamına gelebilir.