Medya
Giriş Tarihi : 04-02-2021 00:37   Güncelleme : 04-02-2021 00:38

Benim Adım Melek 52. Bölüm Fragmanı izle Yeni tanıtım Youtube TRT 1 Dizi finali ne zaman olacak? Benim adım Melek 51. Son Bölüm Full İzle!

Benim Adım Melek 52. Bölüm Fragmanı izle Yeni tanıtım Youtube TRT 1 Dizi finali ne zaman olacak? Benim adım Melek 51. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Benim Adım Melek 52. Bölüm Fragmanı izle Yeni tanıtım Youtube TRT 1 Dizi finali ne zaman olacak? Benim adım Melek 51. Son Bölüm Full İzle! Benim adım Melek Gelecek hafta 51. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Benim adım Melek 51. Bölüm tek parça izle! Cumali ve Seyitali, torunlarının ve çocuklarının mutluluğu için düşündüklerini yapmaya hazırlar… Melek sonunda Halil ile tanıştığı için mutludur. Halil ise sözleşmeden dolayı bu nişan mutluluğunu yaşayamaz. Kadriye güvenle doğum yapar. Kenan, Alpay'ın Melek ve Halil'i rahatsız ettiğini ve bir plan peşinde olduğunu hissediyor.

Alpay'ı yakından takip eder. Kenan ne olduğunu anlayabilecek mi? Cumali, Halil'in düşünceli ve sıkıntılı durumlarını fark eder. Ama nedenini anlayamıyor. Vildan, artık Zümrüt'e dayanamayan konağı terk etmeye kararlıdır. Ömer, doğup büyüdüğü konağı mı yoksa annesini mi seçecek? Şirhanlar'ın konağına yapraklar düşecek mi? Alpay Halil'i her yerde yakalayarak bize sözleşmeyi hatırlatıyor ve gerilim yaratıyor. Halil, Alpay ile yaptığı sözleşme gereği nişan yüzüğünü ne yapacak.

Benim Adım Melek Oyuncu Kadrosu

Nehir Erdoğan : Melek

Kutsi : Halil

Kaan Çakır : Alpay

Şerif Sezer : Nefise

Mustafa Mert Koç : Ömer

Rabia Soytürk : Defne

Ulvi Kahyaoğlu : Kerem

Ece Özdikici : Funda

Hande Kaptan : Kadriye

Muharrem Türkseven : Mahmut

Poyraz Ar : Seyit Ali

Mehmet Çevik : Seyit Ali Karadağ

İsmail Açıl : Adnan