Medya
Giriş Tarihi : 14-01-2021 00:38   Güncelleme : 14-01-2021 00:38

Benim Adım Melek 49. Bölüm Fragmanı izle Gerçek Donör kim oldu? Benim adım Melek Yeni bölüm tanıtım Youtube TRT 1 48. Son Bölüm Full İzle!

Benim Adım Melek 49. Bölüm Fragmanı izle Gerçek Donör kim oldu? Benim adım Melek Yeni bölüm tanıtım Youtube TRT 1 48. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Benim Adım Melek 49. Bölüm Fragmanı izle Gerçek Donör kim oldu? Benim adım Melek Yeni bölüm tanıtım Youtube TRT 1 48. Son Bölüm Full İzle! Benim Adım Melek dizisinde Alpay'ın donörlüğü uymadığı için başka bir donör olmuş oldu. Benim adım melek 49 bölüm fragmanı yayınlandı mı? Alpay, Kenan'ın Funda'ya ulaşmadıkça gitmesine engel olamayacaklarını düşünüyor ve gergin. Ancak Funda mektubu zamanında teslim etti. Ömer, odasında Defne'nin defterini okur. Bağışçı haberleri ağızdan ağza yayılırken, bağış evraklarıyla Alpay ilgilenir. Ömer, Defne ve Gülşad Halfeti'ye gittiklerinde olağanüstü bir durumla karşılaşırlar. Bu durumun Ömer'e yansımaları ne olacak? Spor kulübü Kerem ile ilgili kararını verir. Alpay hastaneye kaldırılmış gibi görünmek için birkaç gün ortadan kaybolacak, peki oyunu çıkacak mı? İşte detaylar...

Meleğin bağışçısı olduğunu söyleyen Alpay Halil'den bir bedel talep ediyor. Halil, istekleri karşısında ne yapacak? Melek, nakil öncesi hazırlıklar için hastaneye gider ve tüm ailesi ve arkadaşları ona destek olur. Cumali ve Seyitali, Halil ve Melek'e moral vermeleri için bir sürpriz hazırlar. Seyit Ali, emanetleri koruyamayacağını düşündüğü için Cumali'ye kızmaktadır. Seyit Ali ve Cumali, Kerem'in durumunu çözmeye çalışıyor. Gülşad'ın dönüşü Şirhanları mutlu etse de Defne'yi kızdırdı ve üzdü. Melek ve Halil babalarıyla konuşmaya karar verir ama onları bir sürpriz beklemektedir. Öte yandan yeni bölümde Melek için uygun bir bağışçı bulunmuş ve bu sevinçle karşılanmaktadır.

Benim Adım Melek Gerçek Donör kim oldu?

Benim Adım Melek dizisinde gerçek Donör Kenan olabilir. Kenan gitmeden önce bir çok kişiye iyilik yaptı ve Alpay'ın oyunlarını bozdu. Kenan Melek karakterini sevdiği için gitmeden önce yaptığı iyilik olması muhtemel görünüyor.

Benim Adım Melek 49. Bölüm Fragmanı izle

Halil, Melek'i hastanede yalnız bırakmadı. Ancak Alpay'ın bağışçı bulmada etkisi vardır. Alpay'ın çeşitli planları var. Bu sırada Melek'i bir sürpriz daha beklemektedir. TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Benim Adım Melek 48. bölüm 13 Ocak Çarşamba akşamı yayınlandı! Omar'ın odasına giden ve ona her şeyi hatırlatmaya çalışan Defne, hiç beklemediği bir muameleyle karşı karşıya! Ömer, kolunu tutarken Defne'yi fırlatarak herkesi şoke ediyor! Aile Omar'ın davranışlarına tepki veremez ve hayretler içinde kalacak!

Benim Adım Melek 48. Son Bölüm Full izle

Cumali Defne'den özür dilese de Ömer'in yaptıklarından utandı. Defne ve annesi Ömer bunu yaptıktan sonra pırtıyı alıp konağı terk etmeyi seçecekler! Benim Adım Melek, heyecan dolu sahnelerle dolu 48. bölümüyle seyirci bu akşam ekrana kilitlemeyi başardı.