Medya
Giriş Tarihi : 07-01-2021 00:41   Güncelleme : 09-01-2021 09:05

Benim Adım Melek 48 Bölüm Fragmanı izle yeni bölüm tanıtım youtube TRT 1 Melek Ölecek mi, dizi final mi yapacak? 47. Son Bölüm Full İzle!

Mithat Sami'yi ve adamları Kerem'i kurtarır, ancak ikisi de darp edilir. Mithat sorunun ne olduğunu anlamazken, Kerem bahis maçlarında oynadığını açıklamak istemiyor.

Benim Adım Melek 48 Bölüm Fragmanı izle yeni bölüm tanıtım youtube TRT 1 Melek Ölecek mi, dizi final mi yapacak? 47. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Benim Adım Melek 48 Bölüm Fragmanı izle yeni bölüm tanıtım youtube TRT 1 Melek Ölecek mi, dizi final mi yapacak? 47. Son Bölüm Full İzle! Benim Adım Melek Trt 1 48.Bölüm Yeni Bölüm Fragmanını İzleyin! Trt 1'in sevilen dizisi Benim Adım Melek 6 Ocak Çarşamba günü seyirci ile buluştu. Her hafta izleyicileri ekrana kilitleyen Benim Adım Melek yeni bölümü merakla bekleniyor. Benim Adım Melek 48. bölümde neler olacak? Benim Adım Melek 48. Bölüm Fragmanı ile sizlerle. Benim adım Melek, anneliğin tüm zorluklara rağmen pes etmek değil, çocuklar için hayata tutunmak olduğunu vurgulayan; Melek'in ailesi ve çocuklarıyla hayatını yeniden kurması ile ilgili. Nehir Erdoğan'ın Melek karakterine hayat verdiği dizide, bir annenin hayatta kalma mücadelesine ve üç çocuğuyla yaşam mücadelesine dikkat çekiliyor.

Defne, Ömer'in odasına girerek kendisini ve geçmişini hatırlamaya çalıştı ancak tüm çabalarına rağmen Ömer hiçbir şey hatırlayamadı ve şiddetle Defne'yi kolundan tutup odasından çıkardı. Bu olay üzerine tüm aile umutsuzluk içinde Ömer'in durumuna donar. Cumali utanç verici bir şekilde özür dilerken, Zümrüt öfkeyle söylenir. Defne, gözyaşları içinde annesiyle konağı terk eder. Bunu bahane ederek Zümrüt, Ömer ve Defne'nin en başından beri onaylamadığı evliliğe engeller çıkarmaya çalışacaktır. Zümrüt, Defne ile Ömer arasına nasıl bir engel koyacak? Benim Adım Melek Trt 1 48. Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır.

Benim adım Melek Melek Ölecek mi, dizi final mi yapıyor?
Melek, yaşadıkları deneyimler nedeniyle üç çocuğuyla babasının evine dönerken, bir yandan yükseklerde olan kızı Defne'nin (Rabia Soytürk) özerkliği ve isyankarlığı ile mücadele edecek, diğer yandan ise Futbola olan aşkı ve mücadeleci tavrı nedeniyle oğlu Kerem'in (Ulvi Kahyaoğlu) başına gelenlerle ilgilenir. Küçük oğlu Seyit Ali (Poyraz Ar) ise her durumda mutlu olacak bir şeyler bulan canlı karakteri ile annesi için her zaman bir neşe kaynağı olacaktır. Zümrüt yüzüğü getirdiği içindir. Ömer, Zümrüt'ün defterinin peşindedir.

Bunlar olurken Defne Gülşad'dan yüzüğün atılmasının hesabını sorar. Kenan ve Alpay gergin. Keremi, Sami'den kurtulduğunu düşünürken hiç beklemediği bir durumla karşılaşır. Defne, Ömer'le ilişkilerini yeniden kurduğunu düşünüyor. Seyit Ali, Antep'e döndü. Ancak Antep'te onu karışık durumlar beklemektedir. Öte yandan yeni bölümde Melek çocukları ile babasının evine döndü. Melek bir yandan Defne'nin asi tavrıyla boğuşurken, diğer yandan Kerem'in başına gelenlerle uğraşıyor. Seyit Ali, Melek için hep umuttur.