08 NİSAN 2020 Çarşamba 17:09
Advert
Amatör Futbol
Giriş Tarihi : 24-02-2020 20:22

Belsinspor Trend Gayrimenkulspor maçı

Kayseri Amatör futbol. Kayseri Süper Amatör küme. Lig lideri Belsinspor rakibi Trend Gayrimenkulspor karşısında galibiyeti zor da olsa elde etti.

Belsinspor Trend Gayrimenkulspor maçı

Kayseri Süper Amatör Küme lideri Esen Makina Belsinspor, ligin 19. haftasında Trend Gayrimenkulspor ile karşılaştı. 5 golün atıldığı maçta lider Belsinspor 3 puanı son dakikalarda attığı goller ile aldı.

Müsabakada Mehmet Yaman ile ilk golü bulmasına rağmen Adem Şener ve Buğra'nın gollerine engel olamayarak geriye düşen lider Belsinspor, sonrasında yıldız oyuncusu Hasan Yazgan'ın sahneye çıkmasıyla derin bir nefes aldı. Maçın son 10 dakikasına geride giren Belsinspor, Hasan Yazgan'ın 80. ve 84.dakikalarda attığı goller ile 3 puanın sabihi oldu ve liderliğini sürdürdü.

BELSİNSPOR: 3
T.GAYRİMENKUL: 2


STAT: Argıncık Stadı
HAKEMLER: Ramazan Haymana *** Ahmet Çıtak *** Muhammed Ülker ***
BELSİNSPOR: Ali Özkan ** Mehmet Ali İmren ** Rafet Kayapınar ** Murat Şen ** Uğur Özdemir ** Mücahit Baykaldı ** (Dk.68 Mehmet Akpınar **) Harun Çetin ** Şenol Büyükçekiç ** Hasan Yazgan **** Aydemir Yavuz ** Mehmet Yaman ***
TREND GAYRİMENKULSPOR: Ebubekir * Ahmet Uluhan Karabacak * Mehmet Kındık ** Şeyh İsmail Orhan * Mehmet Ali Tanrıkulu * Fatih Ülker * İsmail Erdi Halis * Buğra Kara ** Alpaslan İnce * Halis Barbaros * Adem Şener **
GOLLER: Mehmet Yaman Dk.8, Hasan Yazgan Dk.80 ve 84 (Belsinspor) Adem Şener Dk.28, Buğra Kara Dk.47 (Trend Gayrimenkulspor)

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA