Basketbol
Giriş Tarihi : 20-06-2020 18:18   Güncelleme : 20-06-2020 20:40

Bellona Kayseri'ye İngiliz forvet

Basketbol transfer haberi. Bellona Kayseri Basketbol takımı, İngiliz forvet oyuncusu Mikiah Herbert Harrigan ile anlaştı

Bellona Kayseri'ye İngiliz forvet

Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde mücadele veren Bellona Kayseri Basketbol takımı, yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını sürdürüyor. Bugüne kadar 2 yerli 3 yabancı oyuncu ile anlaşan Sarı Kırmızılı kulüp, son olarak da İngiliz oyuncu Mikiah Herbert Harrigan ile anlaşmaya vardı.

1998 doğumlu olan ve Women NBA takımlarından Minnesota Lynx ve South Carolina Gamecocks takımlarında oynayan İngiliz oyuncu Mikiah Herbert Harrigan, yeni sezonda Bellona Kayseri Basketbol forması giyecek. Mikiah Herbert Harrigan 1,88 cm boyunda ve forvet mevkiinde oynuyor. Bellona Kayseri Basketbol takımının sosyal paylaşım sitesinden yapılan açıklamada "Hoş Geldin Mikiah Herbert Harrigan. Kulübümüz transfer çalışmaları kapsamında en son South Carolina Gamecocks forması giyen Mikiah Herbert Harrigan ile anlaşma sağlamıştır. Kendisine hoş geldin diyor ve başarılar diliyoruz" denildi.

Bellona Kayseri Basketbol takımı, yeni sezon için coach Ayhan Avcı ile anlaşmaya vardıktan sonra Kylee Shook, Tyasha Harris, Jacki Gemelos, Ayşegül Günay Aladağ, Esra Ural, Gülse Uğur, Zeynep Öykü Kalbisağde ve Melis Gülcan ile sözleşme yapmıştı.