Basketbol
Giriş Tarihi : 04-06-2020 17:24   Güncelleme : 04-06-2020 17:24

Bellona Kayseri kararını verdi

Bellona Kayseri Basketbol, coach Ayhan Avcı ile ilgili kararını verdi., Başkan Ömer Yağmur, 2020-2021 sezonunun planlamasına başladıklarını söyledi.

Bellona Kayseri kararını verdi

Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde mücadele veren Bellona Kayseri Basketbol takımı, coach Ayhan Avcı ile anlaşmaya vardı. Bellona Kayseri basketbol takımı, coach Ayhnan Avcı ile sözleşme yeniledi.

1 yıl daha..
Bellona Kayseri Basketbol takımı başkanı Ömer Yağmur, coach Ayhan Avcı ile yaptıkları görüşme sonrasında anlaşmaya vardıklarını söyledi. Başkan Ömer Yağmur, "13 yıldır kulübümüzde görev yapan coach Ayhan Avcı ile bugün yaptığımız görüşme sonrasında 1 yıllık daha anlaştık. 2020-2021 basketbol sezonunda da coach Avcı ile yolumuza devam edeceğiz. Umarım başarılı bir döneme imza atarız" dedi.

Transferler..
Başkan Yağmur, önümüzdeki günlerde transfer çalışmalarına da başlayacaklarını ifade ederek, "Coach Ayhan Avcı'nın transfer listesi doğrultusunda kulübümüzün bütçesine en uygun oyuncuları transfer etmek için çabalayacağız.Güçlü bir kadro kurarak yeni sezonda başarı çıtasını daha da yukarılara çekmenin gayreti içerisinde olacağız" açıklamasında bulundu.