Basketbol
Giriş Tarihi : 27-08-2019 14:48

Bellona Kayseri Basketbol kaptanı Ceyda

Bellona Kayseri Basketbol kaptanı Ceyda Kozluca, başarılı bir sezon geçireceklerini ifade ederek destek istedi

Bellona Kayseri Basketbol kaptanı Ceyda

Bellona Kayseri Basketbol takımı oyuncuları, yeni sezon için taraftarlarından destek istedi. Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 2019-2020 sezonu için çalışmalarına start veren Bellona Kayseri Basketbol, taraftarların maça gelerek destek vermesini bekliyor. Takım kaptanı Ceyda Tozluca ve oyunculardan Gizem Sezer ile Ayşegül Günay, yeni sezon öncesi taraftarlara mesaj verdiler.

Maça davet
Takımın önemli oyuncularından Gizem Sezer, "Bu sene bütün arkadaşlarımız hemen hemen yeni. Güzel bir ekip olduk. Umarım maçlarda da birlik ve beraberliğimizi sürdürürüz. Geçen sene seyircimiz azdı. Umarım bu sene destek vermeye devam ederler. Hepsini maçlarımıza davet ediyorum" dedi.

Başarı çıtası
Takım kaptanı Ceyda Kozluca da, "Kayseri'de olmaktan çok mutluyum. Umarım burada önemli başarılara imza atarak taraftarlarımıza güzel basketbol izlettiririz. Yeni sezonda başarı çıtasını yükselterek taraftarımız ile başarılı bir döneme imza atmak istiyoruz" dedi.

"Taraftarsız olmaz"
Ayşegül Günay ise, "Tekrardan Bellona Kayseri Basketbol'a geldiğim için mutluyum. İdmanlara başladık. Güzel bir başlangıç oldu. Hedeflerimiz belli. Yukarılarda oynamak istiyoruz. taraftarlarımızın desteğini istiyloruz. Takımı, takım yapan en önemli unsunlardan birisi taraftar. O yüzden, taraftarlarımızdan daha çok destek istiyoruz" açıklaması yaptı.