Kayserispor
Giriş Tarihi : 09-12-2018 16:24   Güncelleme : 09-12-2018 22:33

Belediye Başkanları Kayserispor'u uğurladı

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, deplasmanda Kasımpaşa ile karşılaşacak olan Kayserispor takımına başarılar dileyerek İstanbul’a uğurladı.

Belediye Başkanları Kayserispor'u uğurladı

Süper Lig’in 15. haftasında deplasmanda Kasımpaşa ile karşılaşacak Kayserispor, İstanbul’a gitti. Yeni teknik direktörü Hikmet Karaman ile son idmanını bu sabah yapan Kayserispor, öğleden sonra uçakla İstanbul’a gitti.

Karaman'a çiçek
Kayserispor kafilesini yöneticilerin yanı sıra AK Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu uğurladı. Kayserispor teknik direktörü Hikmet Karaman ve ekibine başarılar dileyen Büyükkılıç ve başkanlar, Kasımpaşa deplasmanından 3 puanla dönme temennisinde bulundu

3 puan dileği
Başkan Büyükkılıç, görüşme sonrasında takım otobüsüne binen futbolcularla tek tek ilgilendi. Büyükkılıç, "Yarın deplasmanda Kasımpaşa ile karşılaşacak olan Kayserispor’umuzu İstanbul’a yolcu ettik. Yanlarında olamasak da gönlümüz ve dualarımızla takımımızla birlikte olacağız. Başarılar Kayserispor" dedi.