Siyaset
Giriş Tarihi : 10-05-2020 15:16   Güncelleme : 10-05-2020 15:16

Bekir Bozdağ'dan kötü haber

AK Parti'nin köklü isimlerinden Bekir Bozdağ'dan kötü haber geldi. Bekir Bozdağ ile ilgili haber sosyal medyadan duyuruldu.

Bekir Bozdağ'dan kötü haber

Yıllarca AK Parti'nin en çalkantılı ve yükseliş dönemlerinde parti içerisinde etkin bir rol oynayan, bakanlık koltuğuna oturan ve son olarak AKP Yozgat Milletvekili olarak Türkiye büyük millet Meclisi'nde koltuğu bulunan Bekir Bozdağ’dan kötü haber geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a olan yakınlığı ile bilinen ve geçmişte de FETÖ lideri FetullahG ülen isimli terörist başına övgü dolu sözleri ile haf1ızalardaki yerini koruyan Bekir Bozdağ'ın sağlık durumunun son derece ciddi olduğu öğrenildi. Bekir Bozdağ'a kanser teşhisi konduğu bilgisi paylaşıldı.

Twitter’da önemli haber kaynaklarından birisi olan Kaç Saat Oldu isimli hesapta AKP'li vekil Bekir Bozdağ’ın kanser hastalığının pençesine düştüğü paylaşıldı. Kaç saat Oldu isimli hesaptan yapılan duyuruda "Bekir Bozdağ, "KHK’lıları suçlu oldukları için değil idari bir tasarrufla ihraç ettik” diyeli 3 yıl, Kansere yakalandığı ortaya çıkalı birkaç saat oldu. Onca insanın ahını aldı, ama bize şifa dilemek düşer" ifadelerine yer verildi.