Medya
Giriş Tarihi : 28-02-2021 18:33   Güncelleme : 28-02-2021 18:33

Bein Sport Connect Tek maç derbi satın alma paketi nasıl alınır, kaç TL? Digiturk Play Taraftar paketi fiyatı Fenerbahçe Trabzonspor tek maç satın al linki!

Digiturk, Bein connect Fenerbahçe Galatasaray derbisi için tek maç satın alma seçenekleri Bein Sport Digiturk tek maç nasıl satın alınır? Bein Sport Digiturk Fenerbahçe-Galatasaray derbisi beIN CONNECT tek maç satın alma yöntemleri... Fb TS maçı: Bein Connect Derbi tek maç satın alma paketi nasıl alınır, kaç TL? Fenerbahçe Galatasaray maçı Digiturk Play Taraftar paketi fiyatı ne kadar Kaç Para? Bein Connect Tek maç satın alma paketi nasıl alınır, kaç TL? Digiturk Play Taraftar paketi fiyatı ne kadar? Digitürk tek maç satın alma Fiyatı pahalı mı ucuz mu? Tek maç satın alınabiliyor mu? Fenerbahçe - Galatasaray maçı BeinsSports Beinconnect satın al! Tek maç satın alınıyor mu? Digitürk tek maç satın alma özelliğini kullanarak Fenerbahçe - Galatasaray maçını canlı olarak izleyebilirsiniz

Bein Sport Connect Tek maç derbi satın alma paketi nasıl alınır, kaç TL? Digiturk Play Taraftar paketi fiyatı Fenerbahçe Trabzonspor tek maç satın al linki!

Kayseritempo.org - Bein Sport Connect Tek maç derbi satın alma paketi nasıl alınır, kaç TL? Digiturk Play Taraftar paketi fiyatı Fenerbahçe Trabzonspor tek maç satın al linki! Yayın hakları Bein Medya Grubu'na ait olan Atar Spor Yatırım ortaklığı ile kurulan BeinSport, 2012 yılında kurulmuş ve o zamandan beri müşterilere hizmet vermeye devam etmektedir. Sürekli olarak spor temalı programlar yayınlar ve bulunduğu ülkedeki ulusal ligleri tanıtan kanal, Bein Sports Channel Türkçe, Arapça, Fransızca, İspanyolca ve İngilizce olmak üzere 5 dilde yayın yapmaktadır. Bein Sports Channel, ülkemizde Süper Lig'e ev sahipliği yaparak halkımıza hizmet vermektedir. Birden fazla maç hakkında bilgi veren BeintSport, maçkolikler tarafından takip edilmeye devam ediyor. Tek maç satın almak isteyenler araştırma yapmaya devam ediyor.

İlk kez Türk spor kanalı Digiturk'te görüntülenmeye başlayan Beintsport, Süper Ligi'ni yayımlama hakkına sahip tek kanal konumundadır. Futbol maçlarının yanı sıra diğer spor ve spor programlarından birçok alanlarda yapımlar hazırlamaya devam etmekte. Uydumuza ilk girdiği günden bu yana yayın içeriği çok kapsamlı olduğu için oldukça popüler olmuştur. Popülaritesi her geçen gün artmaya devam eden Beintsport, her yıl binlerce aktif üye sahip olmaktadır. Süper Lig eğlencesini Bein Sports'ta evinde yaşamak istiyorsanız ve tek maç satın olmak isteyenler tarafından araştırılıyor.

Bein Sport Connect tek maç satın alma paketi nasıl alınır, kaç tl?


Digiturk Play’in uygun paketi olan Aylık Paket ile Süper Lig futbol haftasının satın aldığınız haftadaki tüm maçlarını internetten uygun fiyata izleyebilirsiniz. Yani aslında bu paketle sadece tek maç satın almış olmuyorsunuz. Dilerseniz o hafta sonu oynanan 9 karşılaşmayı da izleyebilirsiniz. Tüm maçlar, derbiler için oluşturulan bu paketin fiyatı sabit olup online olarak kolayca satın alınabilir. Alacağınız promosyon kodu tek kullanımlık olup otomatik ödeme ile tekrar çekim yapılmaz.

Digiturk Play satın almak için:

1) beIN Connect Paketleri sayfasından satın almak istediğiniz paketi inceleyin.

2) Kredi kartıyla dilediğiniz paketin kod satın alma işlemini gerçekleştirin.

3) Ardından paketinizi aktif ederek Süper Lig’i canlı izlemeye hemen başlayın.

Digiturk Play ile beIN Sports’ta sadece kendi takımınızın tek maçını seyretmek istiyorsanız en uygun paket olan Haftalık Paket’e üye olmanız gerekmektedir. Bu paketi almanız dahilinde o hafta oynanan diğer maçları da izleyebilirsiniz. 2021 yeni paket sistemiyle sadece tek bir maç izlenemez. En düşük paket olan Haftalık Paket’i satın almanız gerekmektedir.