Gündem
Giriş Tarihi : 30-07-2020 20:28   Güncelleme : 30-07-2020 20:28

Bayramda virüse karşı tedbir..

Kayseri Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, Kurban bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.

Bayramda virüse karşı tedbir..

Kayseri Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Özdoğan, vatandaşların huzur içerisinde bir bayram geçirmesi için ekiplerin bayram boyunca çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Hacılar Belediye Başkanı Özdoğan, "Dini bayramlarımızdan olan mübarek Kurban Bayramı’na milletçe ulaşmanın heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Bayramlar, sevinme günüdür, barış günüdür. Bayramlar, birlik beraberlik içerisinde huzura yürüme günüdür. Vatandaşlarımızın içinde bulunduğumuz korona virüs salgını döneminde idrak edeceğimiz Kurban Bayramı’nı huzurlu bir şekilde geçirebilmeleri için ilçemizdeki tüm hazırlıkları tamamlamış bulunuyoruz. Bu tedbirlere birlikte ne kadar riayet edersek inşallah önümüzde ki bayramlarda daha sağlıklı daha güzel günlerde buluşacağımızın umudunu da taşıyoruz. Pandemi sürecinde devletimizin tüm kurumlarının aldığı kurallara harfiyen uyan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Başkan Özdoğan, "Bu bayramda da bu hassasiyeti koruyacağınızdan asla şüphemiz yok. İnşallah bu kurallara daha sıkı şekilde uyalım. Temizlik, zabıta ve veteriner hizmetlerimiz bayram boyunca aksamadan devam edecek. Vatandaşlarımız, Fen İşleri Müdürlüğümüzün 442 37 77 no’lu telefonuna kurban bayramı boyunca ulaşabilirler. Bu vesileyle tüm İslam Alemi’nin mübarek kurban bayramını en kalbî duygularımla kutlar, milletçe mutlu bir bayram geçirmenizi dilerim" cümleleri kullandı.