Kayserispor
Giriş Tarihi : 30-09-2020 18:41   Güncelleme : 30-09-2020 18:57

Bayram hocanın Sapunaru kararı

Hes Kablo Kayserispor teknik direktörü Bayram Bektaş'ın Rumen futbolcu Cristian Sapunaru ile arasında geçen diyalog şaşırttı.

Bayram hocanın Sapunaru kararı

Hes Kablo Kayserispor teknik direktörü Bayram Bektaş'ın Rumen futbolcu Cristian Sapunaru'ya ilk 11'de yer vermeyeceği ifade edildi. Ligin ilk haftasında Kasımpaşa ile oynanan maçta sahaya ilk 11'de çıkan sonrasında oynanan iki maçta da ilk 11 göremeyen Rumen futbolcu Cristian Sapunaru'nun Ankaragücü maçında da yedekler arasında olacağı söyleniyor.

Kayseri'nin önde gelen televizyon kuruluşlarından birisi olan Kent Türk Tv'de yayınlanan KentSpor programında Hes Kablo Kayserispor teknik direktörü Bayram Bektaş'ın Rumen futbolcu Cristian Sapunaru'ya "Sen iyi futbolcusun. İyi çalışıyor olabilirsin ama benim için yeterli değil. Seni ilk 11'de düşünmüyorum" dediği ekrana getirildi. Kent Türk Tv spor müdürü Devrim Çalışkan'ın ekrana taşıdığı iddia sarı kırmızılı taraftarlar arasında tartışmaya neden oldu.

Kayserispor'un son 2 haftada aldığı başarısız sonuçların yanı sıra oynadığı kötü futbolun da sorumlusu olarak gösterilen teknik direktör Bayram Bektaş'ın Rumen futbolcu Cristian Sapunaru'yu önümüzdeki maçlarda da tercih etmeyeceğini ifade edildi. Sarı Kırmızılı camiada, Cuma günü oynanacak Ankaragücü-Kayserispor maçında Sapunaru'nun ilk 11'de olup olmayacağı merakla bekleniyor.