Kayserispor
Giriş Tarihi : 28-08-2020 12:00   Güncelleme : 28-08-2020 14:08

Bayram hoca transfer istedi

Kayserispor transfer haberi. Hes Kablo Kayserispor teknik direktörü Bayram Bektaş, transfer yapılmasını istedi. Bayram Bektaş golcü istedi.

Bayram hoca transfer istedi

Hes Kablo Kayserispor, bir yandan Süper Lig 2020-2021 sezonu hazırlıklarını sürdürken diğer yandan da transfer çalışmalarını devam ettiriyor. Şu ana kadar 5 futbolcu ile söz kesen ancak transfer yasağı henüz kalkmayan sarı kırmızılılarda teknik direktör Bayram Bektaş, yeni oyuncuların biran önce takıma katılmasını istiyor.

Transfer çalışmalarında tek yetkili kılınan Kayserispor Sportif Direktörü Bülent Bölükbaşı, belirlediği ve onayını aldığı isimleri takıma katmak için görüşmelerini sürdürüyor. Anlaşma sağlanan isimlerin ne zaman takıma katılıp lig hazırlığında yer alacağı henüz netlik kazanmazken Bayram hoca, forvet hattının güçlendirilmesini istiyor.

Artem Kravets, Muris Mesanovic, Bernard Mensah gibi oyuncular ile yollarını ayıran ancak henüz yerine güçlü bir isim koyamayan sarı kırmızılı takımda, Bayram Bektaş gibi taraftarların da bekleyişi var. 

Hes Kablo Kayserispor şu ana kadar Dimitrios Kolovetsios (Stoper), Yaw Ackah (Ön libero), İlhan Depe (Kanat), Harrison Manzala (Kanat) ve Daniel Avramovski (Forvet arkası) ile anlaşmaya vardı.

Haber: Halil Köktaş