Kayserispor
Giriş Tarihi : 08-10-2020 11:32   Güncelleme : 08-10-2020 11:37

Bayram Bektaş'ın Alibec kararı

Hes Kablo Kayserispor’un forveti Denis Alibec ne zaman Kayseri'ye gelecek. Bayram Bektaş, Alibec'i Sivasspor maçında oynatacak mı. İşte ayrıntılar.

Bayram Bektaş'ın Alibec kararı

Süper Lig'in 5.haftasında sahasında Sivasspor ile karşılaşacak Hes Kablo Kayserispor, hazırlıklarına başladı.

Alibec yoktu
Teknik Direktör Bayram Bektaş nezaretinde ilk çalışmasını gerçekleştiren sarı kırmızılı takımda Rumen futbolcu Denis Alibec yoktu. Romanya milli takım kampında bulunan Denis Alibec 15 Ekim’de Kayseri’ye gelecek. Geçen hafta Ankara’da resmi sözleşmeye imza atan ve sonrasında milli takım kampı için ülkesine dönen Alibec, Romanya’nın Norveç ve Avusturya ile oynayacağı maçlar sonrasında Kayserispor’a gelecek.

Bektaş umutlu
Hes Kablo Kayserispor teknik direktörü Bayram Bektaş, takıma yeni katılan oyuncular ile daha da güçlendiklerini söyleyerek, Sivasspor maçında çok daha iyi bir Kayserispor olacağını ifade etti. Teknik direktör Bayram Bektaş “Hatalardan ders çıkararak , maçlarımıza daha konsantre olarak önümüze bakacağız. Uzun soluklu lig maratonunda daha da başarılı olacağımıza inanıyorum” dedi.

Alibec kararı
Teknik patron Bektaş, Rumen golcü Alibec'in Sivasspor maçında oynayıp oynamayacağı ile ilgili olarak da "Alibec'in Romanya milli takımında oynayacağı 2 maçı pürdikkat izleyeceğiz. Futbolcumuzun iyi bir performans göstermesini ve sakatlanmadan aramıza katılmasını dileyeceğiz. Alibec'in aramıza katılmasından sonra Sivasspor maçına odaklı bir karar vereceğiz" yorumu yaptı.

Haber: Yavuz Yıkılmaz