Kayserispor
Giriş Tarihi : 23-09-2020 19:56   Güncelleme : 25-09-2020 16:41

Bayram Bektaş'a destek

Eleştiri oklarını üzerine çeken Hes Kablo Kayserispor teknik direktörü Bayram Bektaş'a kulüp başkanı Berna Gözbaşı kalkan oldu

Bayram Bektaş'a destek

Alanyaspor maçında sahaya sürdüğü kadro ve oyun anlayışı ile ilgili taraftarların yoğun tepkisini çeken Hes Kablo Kayserispor teknik direktörü Bayram Bektaş'a kulüp başkanı Berna Gözbaşı destek verdi. Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, teknik direktör Bayram Bektaş ve futbolcu kadrosuna güvendiklerini söyledi.

"Güveniyoruz"
Deplasmanda oynanan ve 2-0 kaybedilen Alanyaspor maçı sonrasında tüm şimşekleri üzerine çeken, sahaya sürdüğü kadro ve oyun anlayışından ötürü taraftarların yoğun tepkisini üzerine çeken teknik direktör Bayram Bektaş'a kulüp başkanı Berna Gözbaşı kalkan oldu. Sosyal paylaşım sitesindeki hesabından açıklama yapan Başkan Gözbaşı, "Alanyaspor hakkını verelim oturmuş, güçlü takım. Ama biz de eksiklerimize rağmen çok iyi mücadele ettik. Kadromuza ve Bayram hocaya güveniyoruz. Antrenmanlar keyifli geçiyor.  Geçen sezondan çok farklıyız, önümüzdeki haftalarda daha da iyi olacağız" dedi.

"Transfer.."
Berna Gözbaşı, transfer yapmayı planladıklarını da söyleyerek, "Tüm takımlar gibi bizim de eksiklerimiz var ve harcama limitimize, kısıtlı bütçemize rağmen, bunları gidermek için çalışmalarımız devam ediyor. Aldığımız bütün yeni transferlerin bonservisleri bizdedir. Kiralık oyuncu almadık" ifadelerine yer verdi.

Haber: Yavuz Yıkılmaz