Kayserispor
Giriş Tarihi : 17-10-2020 18:00   Güncelleme : 17-10-2020 19:42

Bayram Bektaş Sivasspor maçı sonrası konuştu

Hes Kablo Kayserispor teknik direktörü Bayram Bektaş, Sivasspor maçını yorumladı. Bayram Bektaş maç sonrası neler söyledi

Bayram Bektaş Sivasspor maçı sonrası konuştu

Süper Lig 2020-2021 futbol sezonunda 5.hafta maçları oynanmaya başladı. Haftanın önemli müsabakalarından birisi olan Hes Kablo Kayserispor-Sivasspor maçı Kadir Has Stadı'nda idi. İki ekip de birbirine üstünlük kurmak için çaba sarfetti.

Bayram Bektaş
Saat 16.00'daki müsabaka biraz önce bitti. Hes Kablo Kayserispor ile bu sezon 5. kez lig maçına çıkan teknik direktör Bayram Bektaş, maç sonrasında sergilenen futbol ve alınan sonucu yorumladı. Kayserispor Teknik Direktörü Bayram, “Azerbaycan’da olan hain saldırıda ölen kardeşlerimize rahmet diliyorum. Her zaman yanlarına olduğumuzu bilmelerini istiyorum. Geçmiş olsun diyorum" dedi.

Maçı değerlendiren teknik direktör Bayram Bektaş, “Üzgünüz. İyi başlamıştık, ikili mücadeleleri kazanarak atak tazeleyen takımdık. Yememiz gereken bir gol oldu. Basit bir gol oldu. Akan oyunda net fırsat vermezken böyle bir gol yemek bizi 1-0 yenik duruma düşürdü. Nitekim golü bulduk ama aynı şekilde yine geriye düştük. Bu şekilde bugün bu maçı kaybetmemeliydik. Oyuncularımdan genel anlamda memnunum. Böyle basit bir gol yediğimiz zaman olmadı. Eksikte kaldık, çok fazla açık verdik. Kontralarda rakip kolay fırsatlar buldu. 2 hafta önce de aynı senaryoyu yaşadık ama deplasmanda telafi ettik. Bu hafta bay takımız. Bu arayı iyi değerlendirip daha iyi olacağız” ifadelerini kullandı.

Rıza Çalımbay
Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Hes Kablo Kayserispor galibiyeti sonrasında "Bizim bu maçı iyi bir şekilde bitirmemiz gerekiyordu. Tek gayemiz bu maçı kazanmaktı, iyi bir şekilde kazanmaktı. Hiçbir zaman oyundan kopmadık. Dikkatli olsaydık daha farklı bir maç olabilirdi ama deplasmanda alınan 3 puan güzel bir şey. Oyuncularımı tebrik ediyorum" diye konuştu.

Haber: Halil Köktaş