Kayserispor
Giriş Tarihi : 19-09-2020 21:49   Güncelleme : 19-09-2020 22:03

Bayram Bektaş maç sonu yorum

Hes Kablo Kayserispor teknik direktörü Bayram Bektaş, Alanyaspor yenilgisi sonrasında neler söyledi. Hasan Hüseyin Acar açıklama yaptı.

Bayram Bektaş maç sonu yorum

Hes Kablo Kayserispor teknik direktörü Bayram Bektaş, Alanyaspor ile oynanan lig maçı sonrasında açıklama yaptı.

"Bireysel hata.."
Sarı Kırmızılı takım ile ikinci maçına çıkan Bayram hoca, mağlubiyeti takımın hazır olmadığına bağladı. Her iki yarıda kalesinde gördüğü goller neticesinde mağlup olan sarı kırmızılı takımın teknik direktörü Bayram Bektaş, "Lige hazır değiliz. Bireysel hatalarımız oldu. Bireysel hatalardan ötürü bugün yenildik. Ama takımın geleceğinden ümitsiz değilim. Oyuncularımı sergiledikleri performanstan ötürü tebrik ediyorum. Biraz son vuruşlarda ve final paslarında becerikli olabilseydik, durum farklı olabilirdi" cümleleri kurdu.

Kaptan ne dedi?
Hes Kablo Kayserispor kaptanı Hasan Hüseyin Acar, "Bu sezon farklı bir taktik anlaşıyımız var. Buna alışmaya çalışıyoruz. Geçen hafta iyi oynayıp kazandık. Buraya da puan veya puanlar almak için geldik. İlk yarıda iyi pozisyonlar bulduk. İkinci yarıda da pozisyonlar bulduk. Ama değerlendiremedik. Böyle maçlarda değerlendirmek gerekiyor. Mücadeleden yana sıkıntımız yok ama biraz daha kendimize cesaretli bir oyun oynamamız gerekiyor. İnşallah daha iyi maçlar çıkarırız. Hedeflerimiz var. İnşallah hedeflediğimiz noktada bitiririz" dedi.

Haber: Halil Köktaş