Kayserispor
Giriş Tarihi : 21-08-2020 19:02   Güncelleme : 21-08-2020 19:02

Bayram Bektaş hedefi açıkladı

Hes Kablo Kayserispor teknik direktörü Bayram Bektaş, yeni sezon hedefleri ve Kayserispor transferleri ile ilgili açıklama yaptı

Bayram Bektaş hedefi açıkladı

Süper Lig'de mücadele verecek olan Hes Kablo Kayserispor'un teknik direktörü Bayram Bektaş, yeni sezon ile ilgili düşüncelerini paylaştı. Hes Kablo Kayserispor'un ligdeki hedefleri hakkında düşüncelerini ifade eden teknik direktör Bayram Bektaş, takıma yapılacak transferler ile ilgili de açıklamada bulundu.

Hedef..
Teknik direktör Bayram Bektaş, "Kayserispor oyun mantalitesinde değişiklikler olacak. Daha dirençli. daha kompakt, daha dinamik, topa sahip olan veya geçişleri hızlı yapan, göze hoş gelen bir Kayserispor izlettirmek istiyoruz. Yeni sezon için hedefimiz, küme düşme hattından uzak, çıkabildiğimiz yere kadar çıkmak istiyoruz. Ama daha sağlıklı olması için tabanı sağlam oturtmamız gerekir" dedi.

Transfer..
Sarı Kırmızılı takımın teknik adamı Bayram Bektaş, "Transfer döneminde daha hassas davranmalıyız. Düşük bütçemiz var. Bundan ötürü paramızı en iyi şekilde kullanmalıyız. Takımdan giden oyuncular var. Gelen 2 oyuncu var. Yaw Ackah ve Daniel Avramovski ile anlaştık. Görüştüğümüz isimler var. Kanat ve stoper mevkilerine takviyelerimiz olacak" açıklaması yaptı.

Haber: Halil Köktaş