Kayserispor
Giriş Tarihi : 02-10-2020 22:18   Güncelleme : 02-10-2020 22:24

Bayram Bektaş galibiyeti yorumladı

Hes Kablo Kayserispor teknik direktörü Bayram Bektaş, Ankaragücü maçı sonrasında açıklama yaptı. Bayram Bektaş'tan kadro yorumu

Bayram Bektaş galibiyeti yorumladı

Hes Kablo Kayserispor teknik direktörü Bayram Bektaş, tek golle kazandıkları Ankaragücü maçı sonrasında açıklama yaptı. Müsabakayı İlhan Parlak'ın attığı tek golle kazanmanın gurur ile açıklama yapan sarı kırmızılı takımın teknik direktörü, sakat oyuncuların çokluğundan ötürü böyle bir kadro ile sahaya çıkmak zorunda kaldıklarını söyledi.

Saha içerisinde mücadele veren oyluncularını kutlayanr Bayram Bektaş, "Aramıza yeni katılan isimler var. O isimler ile birlikte her bölgede alternatifimiz oldu. Bugün sakat olan kanat oyuncularımızın ylokluğundan ötürü böyle bir kadro ile sahaya çıktık ve kazanmayı da bildik. Oyuncularımı kutluyorum" dedi.

Bayram Bektaş, "Bizim için çok önemli bir maçtı. Ankaragücü maçı öncesinde çalıştıklarımızı sahaya yansıttık. Özellikle ilk yarı çok iyi oynadık. Rakibe geçit vermedem hem savunmada hem eşleşmelerde, hem de dönen toplarda iyiydik. Golü de bulduk. İkinci yarıda kaymalarda ve adam paylaşımında hata yaptık, rakibe fırsat verdik. Ama maçın sonuna kadar oyun disiplininden kopmadık. Kazanmaya gelmiştik. Kazandık. Oyunncularımı kutluyorum" cümleleri kurdu.

Haber: Halil Köktaş