Gündem
Giriş Tarihi : 07-08-2020 09:35   Güncelleme : 07-08-2020 10:35

Başkan Palancıoğlu denetime devam ediyor

Melikgazi Kaymakamı Bülent Karacan Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu Kazancılar Çarşısı’nda Covid-19 salgını tedbirleri kapsamında vatandaşları temizlik, maske ve mesafe kuralı konusunda uyardı.

Başkan Palancıoğlu denetime devam ediyor

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu ve Melikgazi Kaymakamı Bülent Karacan Covid-19 tedbirleri kapsamında Kazancılar Çarşısı'nı gezerek vatandaşları hijyen, maske ve sosyal mesafe kuralı ile ilgili uyardı. 

Covid-19 salgını ile mücadelenin ve bu kapsamda yapılan çalışmaların hız kesmeden devam ettiğini ifade eden Başkan Dr. Palancıoğlu, "Özellikle kamusal alanlar ve vatandaşların yoğun olduğu yerlerde temizlik ve dezenfekte çalışmalarını titizlikle sürdürüyoruz. Tüm Türkiye’de olduğu gibi biz de denetim çalışmasına katıldık. Esnaf ve vatandaşlarımıza uyarılarda bulunduk, hatırlatmalar yaptık. Vatandaşlarımızın duyarlı olduğunu görüyoruz ama bu işi bırakmamak lazım. Özellikle, temizlik, mesafe ve maske konusunu sürekli gündemde tutarak çok dikkat etmemiz gerekiyor. Kurallara uyarak bu süreci inşallah en kısa sürede aşarız. Salgın süreci boyunca özveri ile çalışan kurum ve kuruluşlara çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum" dedi.