Gündem
Giriş Tarihi : 02-09-2020 12:21   Güncelleme : 02-09-2020 14:34

Başkan Özdoğan personelle bir araya geldi

Belediye bünyesinde çalışan işçilerle bir araya gelen Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, işçilere pandemi sürecindeki çalışmaları için teşekkür etti..

Başkan Özdoğan personelle bir araya geldi

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, belediye bünyesinde çalışan işçilerle bir araya geldi. Özdoğan işçilere pandemi sürecindeki gayretleri için teşekkür etti.

Fen İşleri, Park ve Bahçeler ile Temizlik İşleri Müdürlüğünde görev yapan işçiler ile Fen İşleri hizmet binasında Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan bir toplantı yaptı. İşçilerden bir süre daha tedbirlere uymaya devam etmelerini rica eden ve belediye çalışmalarını değerlendiren Özdoğan, “Allah sizden razı olsun, gerçekten olağanüstü gayret gösteriyorsunuz. Pandemi sürecinde fen işleri, park ve bahçeler ile temizlik işleri müdürlüklerinde çalışan sizler risk grubundasınız. Vatandaşlarla birebir görüşme durumundasınız. İnşallah inancımızla ve gücümüzle bu süreci aşacağız. Sizden ricam tedbiri elden bırakmayalım. Yazın sıcağında, virüsün baskısı altında sahada çalışan siz kardeşlerime çok teşekkür ediyorum. Allah sizden razı olsun. Ben sizin her zaman yanınızdayım. Belediyemizin gücü sizlerden geliyor. Allah kaza bela vermesin, hayırlı günlerde sağlıklı günlerde kucaklaşacağımız günlere ulaşmayı nasip etsin inşallah” ifadelerini kullandı.

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan’ın konuşmasının ardından kurban kesildi.