Gündem
Giriş Tarihi : 19-08-2020 11:25   Güncelleme : 19-08-2020 12:30

Başkan Özdoğan Çocuk Kütüphanesinde

Şehit Polis Ahmet Cihan Kilci Kültür Merkezinde yeni oluşturulan Çocuk Kütüphanesine giden Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan inceleme yaptı.

Başkan Özdoğan Çocuk Kütüphanesinde

Hacılar Belediyesi tarafından yaptırılan 0-6 yaş grubu çocuklara hizmet verecek olan Çocuk Kütüphanesinin tefrişinde sona gelindi.

Kayseride ilk defa yapılacak olan Çocuk Kütüphanesinin ilçeye ve Kayseri’ye hayırlı olması temennisinde bulunan Başkan Bilal Özdoğan, “Çocuklarımız için yavrularımız için planladığımız iş ve işlemlere bir yenisini daha ekleyerek kültür merkezimiz içerisinde çocuk kütüphanesinin tüm işlerini bitirmiş bulunmaktayız. İnşallah pandemi sürecinde henüz faaliyete geçiremediğimiz süreç bitiminde de çocuklarımızı hasretle özlemle bekliyoruz. Burası çocuk kütüphanesi olarak adlandırdık ama aynı zamanda bir anaokulunda bir kreşte hangi oyuncaklar varsa hangi akıl oyunları varsa burada da çocuklarımız onları bulabilecekler. Tabii ki eğlendiren bilgilendiren kitaplarla da hoşça vakit geçirebilecekler. Özellikle hanım arkadaşlarımızın Kültür Merkezimizdeki spor alanında yaptıkları faaliyet esnasında başlarında bulunacak eğitici arkadaşlarımızla birlikte yavrularımızın güzel vakit geçirebilmelerini sağlanacaktır. Yavrularımıza güzel temiz nezih bir alan sunmanın keyfini yaşıyoruz. İnşallah tez zaman içerisinde pandemi sürecini noktaladığımız zamanda da yavrularımızı bu güzel mekânda buluşturacağız. Çocuk kütüphanemiz, çocuk oyun alanımız hayırlı olsun uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.