Kayserispor
Giriş Tarihi : 05-01-2020 16:21

Başkan Gözbaşı müjdeyi verdi

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı transfer müjdesi verdi. Berna Gözbaşı, yarın kimlerin kampa katılacağını açıkladı. İşte ayrıntılar

Başkan Gözbaşı müjdeyi verdi

(ÖZEL HABER) Hes Kablo Kayserispor başkanı Berna Gözbaşı, önümüzdeki hafta içerisinde anlaşmaya vardıkları oyunculara imza attıracaklarını ve kampa dahil edeceklerini söyledi.

Kampa gidiyor
Yarın kurmayları ile birlikte Kayserispor'un Antalya'daki kampına giderek takımın başındaki yerini alacak olan Başkan Berna Gözbaşı, teknik direktör Robert Prosinecki'nin de yarın gelmesi ile transfer toplantısı gerçekleştirecek. Prensipte anlaşmaya varılan oyuncular üzerinde son bir fikir paylaşımı yapılacak ve onay çıkan ouncular ile son bsir temasa geçilip imza için Antalya'ya çağrılacak. Haber merkezimize açıklama yapan Başkan Gözbaşı, bazı basın yayın organlarında yeralan isimler ile ilgilerinin olmadığını ifade etti. Başkan Gözbaşı, "Rodney Antwi, Donis Advijaj veya Orkan Çınar ile ilgili bir anlaşmamız yok. Bunların dışında el sıkıştığımız oyuncular var. Pazartesi'den itibaren tam anlaşmaya vardıktan sonra isimlerini birbir açıklayacağım. Yarın hocamız da Antalya'ya giderek kampa katılacak" dedi.

Kimler imzalayacak
Yeni haftanın Kayserispor için imza haftası olacağının müjdesini veren Başkan Gözbaşı, taraftarı heyecanlandıracak ve takıma direkt katkı sağlayacak oyuncular ile sözleşme yapacaklarını söyledi. Başkan Gözbaşı, "Sözümüzü tutmak için gece gündüz çalışıyoruz.. Taraftarımız rahat olsun. Bu takıma fayda sağlayacak isimler ile anlaşacağız. İyi bir stoper ve orta saha futbolcusu alacağız. Forvet mevkiine takviye yapacağız. takımdan kimsenin gitmesine de müsade etmeyeceğiz" cümleleri kurdu.

Yabancılar geliyor
Hes Kablo Kayserispor'un sözleşmeli yabancı oyuncuları da kampa katılmaya başlıyor. Yönetimden izinli olan kaleci Silviu Lung, Pedro Henrique ve Bernard Mensah bugün, Miguel Lopes ile Artem Kravets ise yarın kampa katılacak.

Haber: Yavuz Yıkılmaz