Gündem
Giriş Tarihi : 03-09-2020 12:28   Güncelleme : 03-09-2020 13:43

Başkan Çolakbayrakdar denetime çıktı

Erciyesevler ve Sahabiye Mahallesi’nin pazar yerlerinde Korona virüs tedbirleri kapsamında alınan önlemleri denetleyen Kayseri Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar çalışmalara tam gaz devam ediyor.

Başkan Çolakbayrakdar denetime çıktı

Korona virüs tedbirleri kapsamında vatandaşların ve esnafların kurallara uyup uymadığını büyük bir titizlikle kontrol eden Başkan Çolakbayrakdar Erciyesevler ve Sahabiye Mahallesi’nin pazar yerlerinde alınan önlemleri denetledi.

Covid-19 tedbirleri kapsamında sosyal mesafe, maske ve hijyen konusunda esnafı ve vatandaşları uyaran Başkan Çolakbayrakdar, “Bu denetimlerle vatandaşlarımızın toplum sağlığını koruma hedefi içinde adım adım devam ediyoruz. Temizlik, maske ve sosyal mesafeyi ihmal etmiyoruz. Pazar yerlerimizde Kocasinan Belediyemiz tarafından en üst seviyede önlemler alınmış durumdadır ve Emniyet Müdürlüğümüz tarafından da gerekli denetimler yapılmaktadır. Bu noktada hemşehrilerimizin ve esnafımızın kurallara hassasiyet göstermesinden dolayı herkese teşekkür ederim. Unutmayalım ki; bu kurallar hepimiz içindir. Bu kurallara uymak hem kendi sağlığımız hem de toplum sağlığını korumak adına önemli ve değerlidir. Hemşehrilerime sağlıklı günler diliyorum” ifadelerini kullandı.

“Bütün gayretimiz, daha sağlıklı ve daha temiz bir Kocasinan’da hemşehrilerimizin yaşaması içindir” diyen Başkan Çolakbayrakdar, denetimlere devam etti.