Kayserispor
Giriş Tarihi : 03-01-2020 10:28   Güncelleme : 03-01-2020 10:39

Başkan Berna Gözbaşı'dan transfer açıklaması

Kayserispor son dakika. İstikbal Mobilya Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, transfer açıklaması yaptı. Mensah için gelen teklif. Kravets gidiyor mu. Kayserispor kiminle anlaştı, kimler imza atacak.

Başkan Berna Gözbaşı'dan transfer açıklaması

(ÖZEL HABER) Süper Lig'in ikinci yarısı öncesinde birbirinden önemli transferler yaparak kadroyu güçlendirmek ve hedefe ulaşmak isteyen İstikbal Mobilya Kayserispor, ince eleyip sık dokuyor. İlk olarak teknik direktör Robert Prosinecki ile anlaşmaya varan sarı kırmızılılar, şimdi formanın hakkını verecek oyuncuları biraraya getirmenin gayreti içerisinde.

İstikbal Mobilya Kayserispor'da göreve gelidği günden bu yana oldukça yoğun bir çalışyma temposu içerisine giren başkan Berna Gözbaşı, kimlerin transfer edileceği noktasında ser verip sır vermezken çok önemli bir gelişmeyi de haber merkezimize açıkladı. 

Mensah gidecek mi
Başkan Berna Gözbaşı, gerek Bernard Mensah gerekse Artem Kravets'in gitmeyeceğini açıkladı. Mensah ile ilgili gelen teklifin 3 Milyon Avro olduğunu ancak bu rakamı kabul edemeyeceklerini söyleyen Başkan Gözbaşı, "Mensah'ı 3 Milyon'a aldık, 3 milyon'a neden satayım. Mensah bizim sözleşmeli futbolcumuz. Kayserispor forması ile mücadele eder" dedi.

Artem'in durumu
İstikbal Mobilya Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Ukraynalı golcü ile ilgili de son derece önemli bir açıklama yaptı. Başkan Gözbaşı, "Artem Kravets'e ödenmesi gereken bir rakam var. Bugün bu konuyu bir şekilde çözeceğim. Artem'i göndermem. Kayserispor'u aciz bırakmam. Artem ikinci yarıda gollerini Kayserispor için atmaya devam edecek" cümlesi kurdu.

Bazı oyuncular ile görüşmeler sürdüğünü de söyleyen Başkan Gözbaşı, defans ve orta saha mevkilerine gerekli takviyelerin yapılacağını da sözlerine ekledi.