Gündem
Giriş Tarihi : 02-09-2020 17:50   Güncelleme : 02-09-2020 18:32

Başkan Altun virüsü yendi

Koronavirüs salgınına maruz kalan Kayseri Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, sağlığına kavuştu. Özkan Altun, Koronavirüs'ten kurtulduktan sonra görevine başladı

Başkan Altun virüsü yendi

Kayseri Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, asrın vebası olarak addedilen koronavirüs illetinden kurtuldu. Geçtiğimiz günlerde Koronavirüs mikrobunun saldırısına maruz kalan ve Covid19 test sonucu pozitif çıkan Bünyan Belediye Başkanı ÖZkan Altun, salgın hastalığını yenerek görevine başladı. 14 günlük ev karantinasının ardından sağlığına kavuşan Bünyan Belediye Başkanı Altun, "Rabbim şifa bekleyen tüm hastalarımıza şifalar versin” dedi.

Alınan tedbirlere mutlak suretle riayet edilmesi gerektiğinin altını çizen Bünyan Belediye Başkanı Altun "14 günlük ev karantinamızın ardından yaptırdığımız testler negatif çıktı. Hamdolsun bugün itibariyle yeniden sağlığımıza kavuşarak görevimize başladık. Hemşehrilerimden ricam bu dönemde sevdiklerinizi sürekli gözönünde bulundurun. Hastalığın sizler kadar sevdiklerinizi de etkilediğini ve zor durumda bıraktığını unutmadan hareket edin. Tedavi döneminin ailenizi, dostlarınızı, komşularınızı ve iş arkadaşlarınızı sizden daha fazla etkilendiğini hâsseten bilmenizi istirhâm ediyorum. Bu bilinçle hareket edersek hastalığı yeneriz. Bu süreçte dualarını esirgemeyen gerek telefonla arayarak, gerekse sosyal medyadan geçmiş olsun dileklerini ileten bütün herkese şükranlarımı sunarım. Rabbim şifa bekleyen tüm hastalarımıza şifalar versin" diye konuştu.