Gündem
Giriş Tarihi : 19-06-2020 21:18   Güncelleme : 19-06-2020 21:18

Başkan Akay sorunları anlattı

Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Hüseyin Akay, pancar üreticisinin sorunlarını ve taleplerini eski Bakan Mehmet Özhaseki'ye anlattı

Başkan Akay sorunları anlattı

Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Hüseyin Akay, herf ırsatta pancar üreticisinin sorunlarını ve taleplerini dile getirmeye devam ediyor. coronavirüs salgını nedeniyle yaşanan sıkıntılarda her zaman çiftçinin yanında olmaya özen gösteren Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, bugün fabrikaya gerçekleştirilen ziyarette de yine pancar üreticisinin sorunlarını ve taleplerini dile getirdi.

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu'nun ziyaretine ev sahipliği yapan Başkan Hüseyin Akay, çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

 Kayseri Şeker Fabrikası Göl Tesislerinde gerçekleştirilen toplantıda Başkan Akay, Kayseri Şeker’in son dönemdeki çalışmaları, pancar üreticilerin sorunları ve talepleri, hazırlıkları devam eden kampanya dönemi ile şeker sektörü hakkında konuklara bilgiler verdi. Kayseri Şeker Göl tesislerinde Kayseri Pancar ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay ile bir süre görüş alışverişinde bulunan konuk heyet, kılınan Cuma Namazının ardından fabrikadan ayrıldı.