Siyaset
Giriş Tarihi : 26-02-2019 14:12   Güncelleme : 26-02-2019 14:12

Başkan adayı yeşil sahalarda

Millet ittifakı Melikgazi Belediye Başkan adayı Sema Karaoğlu, Sporun cinsiyeti, yaşı ve zamanı olmaz dedi.

Başkan adayı yeşil sahalarda

Kayseri Millet İttifakı Melikgazi Belediye Başkan adayı Dr.Sema Karaoğlu hafta sonu oynanan amatör karşılaşmalarını hem izledi hem de bilgiler aldı.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere kısa bir zaman kala seçim çalışmalarını sürdüren Dr. Sema Karaoğlu hafta sonu Kayseri’de farklı sahalarda oynanan amatör müsabakaları tribünden izledi.

Argıncık Stadı, Mimarsinan Serkent Stadı ve Vali Muammer Güler Stadyumlarında oynanan amatör müsabakaları izleyen Karaoğlu, bütün takımlara başarılar diledi. Gezdiği tesislerinden yetkililerden bilgiler alan Dr. Sema Karaoğlu, “Pazar günü amatör bayan futbol kulübünü de ziyaret etme ve müsabakalarını izleme şansımız oldu. Biz kızlarımızı da sporda her zaman destekliyoruz. Sporun cinsiyeti yaşı ve zamanı olmaz, başarılı sporculuk da azim ve gayretle olur. Amatör bayan futbol kulübümüze başarılar diliyorum. Her zaman yanınızdayız.  Amatör spor kulüplerinin müsabakalarını izleme ve takip etme fırsatımız oldu. Görüyorum ki, spor şehrimizde çok popüler durumda bir takımda her yaş grubundan insanımız var. Belediye başkanlığımızda, spora ve sporcuya destek olacağız, onlar için özel turnuvalar düzenleyeceğiz” diye konuştu.