Medya
Giriş Tarihi : 31-08-2020 15:12   Güncelleme : 31-08-2020 18:41

Basında yeni dönem mesajı

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın 1 Eylül’den itibaren Kayseri basınında yeni bir dönemin başlayacağını ifade ederek, yayın hayatına yeni haliyle devam edecek gazetelere başarılar diledi.

Basında yeni dönem mesajı

Kayseri basınında 1 Eylül’den itibaren yeni bir dönemin başlayacağını ifade eden Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, yayın hayatına yeni haliyle devam edecek gazetelere başarılar diledi.

Tüm basın emekçilerine teşekkürlerini bildiren Başkan Yalçın, “1 Eylül 2020 Kayseri’de yerel basın açısından önemli bir dönüm noktası olacak. 14 gazete birleşecek ve 3 gazete olarak yoluna devam edecek. Bu dönemde yayın hayatına son verecek gazetelerimiz de olacak. Öncelikle yıllardır bin bir emekle gazete çıkartan, haber peşinde koşan, köşe yazısı yazan, dağıtımını yapan tüm basın emekçilerine teşekkür ediyorum. Sonrasında da yeni dönemde şehrimizin sesi soluğu olacak Anadolu Haber, Gazete Kayseri ve Star Haber gazetelerinde görev yapacak arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Yeni dönem şehrimize ve basın camiasına hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.