Gündem
Giriş Tarihi : 23-07-2020 20:35   Güncelleme : 23-07-2020 23:10

Başarının pastası kesildi

Erciyes Anadolu Holding bünyesinde bulunan Bellona, Boyteks, Boyçelik, Form Sünger, Hes Kablo ve İstikbal'in başarısı için pasta kesildi, alkış tutuldu.

Başarının pastası kesildi

Kayseri'nin ve Türkiye'nin en önemli kuruluşlarından birisi olan Erciyes Anadolu holding, bir kez daha Kayseri'nin gururu oldu. Erciyes Anadolu Holding bünyesinde bulunan ve Türkiye'nin en büyük 500 firması arasında yeralan Bellona, Boyteks, Boyçelik, Form Sünger, Hes Kablo ve İstikbal'in başarısı için pasta kesildi ve alkış tutuldu.

İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan Türkiye’nin en büyük 500 sanayi şirketi listesinde Kayseri’den yer alan 15 şirketin 6’sını bünyesinde barındıran Erciyes Anadolu Holding, şirketlerin başarısını pasta kesimi ile kutladı. Erciyes Anadolu Holding merkez binasında gerçekleştirilen törene KAYSO Başkanı Mehmet büyüksimitçi, KTO Başkanı Ömer Gülsoy, Erciyes Anadolu Holding CEOsu Alparslan Baki Ertekin, şirkmetlerin Genel Müdürleri ve basın mensupları katıldı.




Erciyes Anadolu Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin törende yaptığı konuşmada, Erciyes Anadolu Holding çatısı altında görev yapan herkese teşekkür ederek tebriklerini iletti. Hes Kablo, İstikbal, Bellona, Boyteks, Boyçelik ve Form Sünger şirketlerinin genel müdürleri de kısa konuşma yaparak firmalar hakkında bilgiler verdi. Şirketleri hakkında bilgiler veren genel müdürler, şirketlerin büyüme çizgisi ve gelecek hedefleri hakkında açıklamalarda bulundular.

Konuşmaların ardından İSO 500’de yer alan şirketler adına toplu pasta kesildi. TMSF yönetimindeki holdingin CEO’su Ertekin, “31 aydır burada icra kurulu başkanıyım. Muhteşem bir ekiple çalışıyorum. Burada her bir şirketimizin genel müdürü, şirketin patronu gibi yöneticilik yapıyorlar ve tüm hayallerini hayata geçiriyorlar” ifadesinde bulundu.

Haber: Yavuz Yıkılmaz