Gündem
Giriş Tarihi : 21-12-2019 17:12

Barışma bahanesiyle baba ile oğlunu vurdu

Kayseri son dakika haberi. Şenol Yalçın, barışma bahanesi ile görüştüğü Ali Ülkü ile Necati Ülkü'yü vurdu.

Barışma bahanesiyle baba ile oğlunu vurdu

Kayseri’de bir kişi barışmaya gittiği baba ve oğlunu tabanca ile vurarak yaraladı. Vurulan Ali Ülkü, yaralı haliyle bir yakınını arayarak "İkimizde vurulduk" diyerek olayı anlatmaya çalıştı.

Edinilen bilgiye göre Melikgazi ilçesi Kayseri - Malatya karayolu üzeri Mimarsinan mahallesinde meydana gelen olayda Şenol Yalçın, bilinmeyen sebeple husumetlisi olan Ali Ülkü ve oğlu Necati Ülkü ile barışmak için telefonda konuştu. Necati Ülkü ve babası Ali Ülkü, 38 LB 500 plakalı tırını sağa çekerek Şenol Yalçın'ı beklemeye başladı.

38 LY 457 plakalı otomobil ile gelen Şenol Yalçın, araçtan indiği sırada baba ve oğluna tabanca ile ateş etti. Bacaklarından yaralanan baba ve oğul, olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ambulanslarla Kayseri Şehir Hastanesi’ne kaldırıldı. Bu sırada baba Ali Ülkü, cep telefonu ile bir yakınını arayarak "İkimizde vurulduk " diyerek olayı anlatmaya çalıştı. Olay yeri inceleme ekibi çevrede inceleme yaparken, polisler tarafından yakalanan şüpheli Şenol Yalçın, işlemler için emniyete götürüldü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.