Medya
Giriş Tarihi : 24-02-2021 00:38   Güncelleme : 24-02-2021 00:38

Baraj 29. bölüm fragmanı izle Fox Tv Play Youtube Baraj dizisi yeni bölüm tanıtım dizi finali yaklaştı mı? Baraj 28. Son Bölüm Full İzle!

Baraj 29. bölüm fragmanı izle Fox Tv Play Youtube Baraj dizisi yeni bölüm tanıtım dizi finali yaklaştı mı? Baraj 28. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Baraj 29. bölüm fragmanı izle Fox Tv Play Youtube Baraj dizisi yeni bölüm tanıtım dizi finali yaklaştı mı? Baraj 28. Son Bölüm Full İzle! Baraj doluluk oranları 2021 iski ne kadar? Baraj son bölüm full izle ve Baraj 28. bölüm full izle Youtube, FOX TV içeriği de sayfamızda. Bahar ve Tarık'ın işbirliği, Nehir'in sadece Nazım'ı değil, Mert'i de kaybetmesine neden olmak üzeredir. Tarık Nehir'e bu kadar büyük bir kötülük yapmak istemese de Bahar'ın Meryem sayesinde Tarık'a karşı büyük bir kozu vardır. Zahra, Meryem'in kardeşinin ölümüyle ilgili gerçeği öğrenmesini engellemeye çalışır...


Nehir, Mert'i kaybetmenin eşiğindedir ancak Mert'ten ayrılmaya niyeti yoktur. Bunun için de Bahar'ı, kanunu ve gerekirse Nazım'ı almaya razıdır, Tarık Nehir'e yardım etmek istese bile, Bahar'ın tehdidi ve Zahra'nın onu öldürmesi gerçeğiyle uğraşmak zorundadır. Mary diğer tarafta. Barajın son bölümünde Tarık ve Bahar'ın işbirliği, Nehir'in Mert'i kaybetmesine neden olmak üzeredir. Tarık, Nehir'i fazla incitmek istemese de Mary yüzünden büyük bir koz alır. Bu sırada Zahra, Meryem'in kardeşinin ölümüyle ilgili detayları öğrenmesini engellemeye çalışır.

Baraj 29. bölüm fragmanı izle

Baraj dizisinin konusu, çevrimiçi bir tanışma sitesinde Nazım ve Nehir ile tanışmaktır. Nazım, kendisinden çok daha genç olduğunu düşündüğü Nehir'e fotoğrafını göndermek istemiyor. Bunun yerine İstanbul'un genç ve çapkın gençlerinden Tarık'ın fotoğrafını çekiyor. Nehir fotoğraftaki kişiyi beğendiğinde işler karışır. İşler gittikçe daha karmaşık hale gelecek.

Baraj 28. Son Bölüm Full İzle!

Fox Tv ekranlarında izleyiciyle buluşan Baraj dizisi, 1977 yapımı Baraj filminden uyarlandı. Her Salı ekranlara gelen dizi konusu ve oyuncu kadrosu ile yılın en sevilen yapımlarından biri haline geldi. Dizinin takipçileri sık sık Baraj dizisinin yeni bölümünde neler yaşanacağı gibi sorular sorarken, cevabı bulmak isteyenler için detaylar Baraj'ın 29. bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmayacağı. İlgili sorular aşağıda listelenmiştir.