Medya
Giriş Tarihi : 17-02-2021 00:39   Güncelleme : 17-02-2021 00:40

Baraj 28. bölüm fragmanı izle Fox Tv Play Youtube Baraj dizisi yeni bölüm tanıtım final ne zaman olacak? Baraj 27. Son Bölüm Full İzle!

Baraj 28. bölüm fragmanı izle Fox Tv Play Youtube Baraj dizisi yeni bölüm tanıtım final ne zaman olacak? Baraj 27. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Baraj 28. bölüm fragmanı izle Fox Tv Play Youtube Baraj dizisi yeni bölüm tanıtım final ne zaman olacak? Baraj 27. Son Bölüm Full İzle! Gelecek Hafta Baraj 28. Bölüm 23 Şubat Salı Fragmanı Yayınlandı mı? Bahar'ın planı işe yaradı, Nazım Nehir'e olan güvenini kaybetti. Nazım bir kez daha ona sırtını döndüğünde Nehir, ondan tepki alabileceği tek şeyi yapmaya ve Tarık'la evlenmeye karar verir. Ancak Zahra Tarık'ın başka biriyle evleneceğini öğrenince kendisi dahil herkesi yakacak bir hamle yapmaya hazırdır. Salı günü seyirciyi merakla buluşturan Baraj dizisinin 27. bölüm fragmanında hangi olaylar yaşanacak? İşte Dam 27. yeni bölüm fragmanının detayları.


Dizinin bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde Bahar, son gelişmelerin ardından Nazım'ın Nehir'e olan güvenini azaltma planını hayata geçiriyor. Kusursuz uygulanan plan sonucunda Nazım Nehir'e olan güvenini tamamen kaybeder. Bu nedenle eski ve zor günleri tekrar yaşamak istemeyen Nazım Nehir, ona sırtını dönüyor. İyileşmeye başlar başlamaz Nehir bir kez daha ona karşı çıktı ve Nehir onun intikamını almak için harekete geçti.

Baraj 28. bölüm fragmanı izle

Nazım'ın kendisine en büyük tepkiyi vereceğini düşündüğü şeyi yapmaya karar verir. Bu doğrultuda Nehir Tarık evlenmeye karar verir. Ancak Zehra, Tarık'ın başka biriyle evleneceğini öğrenince kendisi dahil herkesi yakacak bir hamle yapmaya hazırdır. Bu hamle ile dengeler birden bire değişirken, Nazım'ın öğreneceği bir gerçekle Nazım'daki intikam ateşinin tekrar tekrar arttığı görülür.

Baraj 27. Son Bölüm Full İzle!

Murat için tehlike çanları çalmaya başlar. Baraj dizisi 27. bölümü ile bu akşam Fox TV ekranlarında izleyici ile buluştu. Nazım'ın beklenmedik bir güçle dönmesi ve yıllardır ona destek olan Bahar herkesin hayatını sarsacaktır.