Medya
Giriş Tarihi : 03-02-2021 00:01   Güncelleme : 03-02-2021 00:01

Baraj 26. bölüm fragmanı izle Fox Tv Play Youtube Baraj dizisi final mi yapıyor, yeni bölüm tanıtım! Baraj 25. Son Bölüm Full İzle!

Baraj 26. bölüm fragmanı izle Fox Tv Play Youtube Baraj dizisi final mi yapıyor, yeni bölüm tanıtım! Baraj 25. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Baraj 26. bölüm fragmanı izle Fox Tv Play Youtube Baraj dizisi final mi yapıyor, yeni bölüm tanıtım! Baraj 25. Son Bölüm Full İzle! Nehir, Nazım'a Mert'in oğlu olduğunu söyledi ama Nazım'ın gerçekleri kabul etmesi ve geçmişte uğradığı haksızlıkları affetmesi kolay olmayacak. Gelecek Hafta Baraj 26.Bölüm 9 Şubat Salı Fragmanı Yayınlandı mı? Gerçeğin ortaya çıkmasının ardından Nazım'ı Nehir'e kaptırmaktan korkan Bahar, olayların gidişatını kendi eline almaya karar verir. Dizinin bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde Nehir Mert, Nazım'ın çocuğu olduğu gerçeğini anlatıyor. Nazım ilk başta bu itirafın Nehir'i şaşırtmak için söylediği bir yalan olduğunu düşünür. Ancak zihninin arkasında, böyle bir şeyin gerçek olup olmayacağı konusunda su dengesini bozmaya başlar.

Nazım, bu sorunun cevabına giderek daha fazla takılıp kalıyor. Bahr, Nazım'ı sakinleştirmeye çalışıyor. Ancak, bu soru her iki akılda da büyüyor. Son olarak Nazım, Nehir'in sözleri doğru çıkarsa ne olacağını Bahar'a sorar. Nazım Mert'in kendi çocuğu olup olmadığını öğrenmek için test yapmaya karar verir. Ancak Bahar test sonuçlarını Nazım'dan önce alır. Nazım Bahar'ın ardından test sonuçlarını Bahar'dan alır. Nazım için hayatının en önemli sorusu bir cevap bulmak üzeredir. Nehir ise Nazım'a yaptıklarının bedelini ödetmek için hayatının en büyük oyununu oynar.

Baraj 26. bölüm fragmanı izle

Baraj dizisinin 25. bölümü bu akşam Fox TV ekranlarında izleyici ile buluştu. Nehir'in Tarık ile evleneceğini açıklaması Nazım'ı çılgına çevirir. Nazım'ı istediği kıskançlığa getiren Nehir, duygularıyla oynamaya devam ediyor.

Baraj 25. Son Bölüm Full İzle!

Yine de Nazım'ı kaybetmekten korkan Bahar, Mert'in babası hakkındaki gerçeği öğrenmek üzeredir. Tarık, bir düğün hayalini kuran Zehra'nın gerçeği öğrenmesini ve tüm planlarını alt üst etmemesini sağlamaya çalışır.