Medya
Giriş Tarihi : 13-01-2021 00:01   Güncelleme : 13-01-2021 00:01

Baraj 23. bölüm fragmanı izle Fox Tv Play Youtube Baraj dizisi final mi oluyor, yeni bölüm tanıtım! Baraj 22. Son Bölüm Full İzle!

Baraj 23. bölüm fragmanı izle Fox Tv Play Youtube Baraj dizisi final mi oluyor, yeni bölüm tanıtım! Baraj 22. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Baraj 23. bölüm fragmanı izle Fox Tv Play Youtube Baraj dizisi final mi oluyor, yeni bölüm tanıtım! Baraj 22. Son Bölüm Full İzle! Nehir'in yüzüğü herkesin önünde Bahar'dan alması büyük bir skandal yaratır. Bahar ve Tülay artık Nehir'i aynı evde istemese de Hakan, eşini yanında tutmaya kararlıdır. Ama şimdi nehrin gözleri, nehrin tek bir amacı var: Nazım'ı geri kazanmak. Fulya gerçeği öğrenince Tarık'ın her şeyi kaybetmesi an meselesidir. Ancak hiç beklemediği birinden ani bir teklif alması onun için her şeyi değiştirecektir. Baraj 23. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda güncellenecektir. Baraj dizisinin son bölümü Nehir'in yüzüğü herkesin önünde Bahar'dan alması büyük bir skandal yaratır. Bahar ve Tülay artık Nehir'i aynı evde istemese de Hakan, eşini yanında tutmaya kararlıdır. Ama şimdi nehrin gözleri, nehrin tek bir amacı var: Nazım'ı geri kazanmak.

Nehir ve Nazım'ın yakınlaşmasına herkes şaşırırken, Nazım'ın Nehir'i ağlattığı, yani ondan intikam aldığı Baraj'ın 22. bölümünde nele oluyor. Son bölümden bu yana baraj daha da tehlikeli hale geldi. Hakan'ın 22. bölümünde hayatını kaybettiği iddia ediliyor. Tarık ve Nehir'in de Nazım'dan intikam alacağı barajın 22. bölümünde durum çok karmaşık olacak.

Baraj 23. bölüm fragmanı izle

Baraj hikayesinin en çok izlenen nedeni, bir olayı her bölümde farklı olaylar oluyormuş gibi anında çözmeleridir. Nehir ve Tarık'ın evlendiği sahneleri göreceğiz, çocuk öğrenirse Nazım çocuk için savaşacak.

Baraj 22. Son Bölüm Full İzle

Bakalım baraj dizisindeki gizemli karakter bu bölümde çözülecek mi, öyleyse BAraj 22. bölümü izle? Baraj dizisi son dönem dizilerinin en ilgi çekici dizisi olarak bizlerle olurken, şu anda kanı donduracak anlar yaşanacak. Nazım, cezaevinde geçirdiği beş yılın her günü için herkesi hesap sormaya yemin ederken Nehir ve Tarık çok zor günler yaşamaktadır.