Tanıtım
Giriş Tarihi : 06-01-2021 00:25   Güncelleme : 06-01-2021 00:25

Baraj 22 bölüm fragmanı izle, Youtube Fox TV Play Baraj dizisi yeni bölüm tanıtımı Bahar öldü mü? Baraj 21. son bölüm full izle!

Baraj 22 bölüm fragmanı izle, Youtube Fox TV Play Baraj dizisi yeni bölüm tanıtımı Bahar öldü mü? Baraj 21. son bölüm full izle!

Kayseritempo.org - Baraj 22 bölüm fragmanı izle, Youtube Fox TV Play Baraj dizisi yeni bölüm tanıtımı Bahar öldü mü? Baraj 21. son bölüm full izle! 1977 Türk sineması Baraj'dan uyarlanan dizinin Başrollerde Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz ve Burak Yörük'ün yer aldığı Baraj, Salı akşamları Fox TV'de yayınlanmaya devam ediyor. Hasan Tolga Pulat'ın yönetmenliğini yaptığı 22. Bölüm Fragmanı ve senaryosu yeni bölümün hemen ardından haberimizde yer alıyor. Tarık'ın cinayeti Nazım'a yükleme planı iyi gitse de Halil'i öldürdüğünü bilen gizemli bir kişiyi bırakmadı. Bu gizemli kişi ilk hamlesini yaptı; Tarık hiç düşünmediği bir şeyi bekliyor. Nehir, başına gelen kötü durumdan kurtulmayı başarsa da, korkunç bir his veriyor. Bu nedenle Nazım, Nermin'in söylediği yalanı öğrenir öğrenmez Nehir'i ona çağırır ve düşünmeden Nazım'a gider. Tarık'ın planı işe yaradı ve Halil'in cesedinin Nazım'ın bahçesinden çıkması Nazım'ı asıl şüpheli yaptı.

Nehir rahatsız olsa da Nazım'ı kurtarmak için Hakan'dan yardım ister. Hakan, Nazım için başarılı bir avukat olan kardeşi Bahar'ı getirmiş olsa da Hakan'ın Nazım için bambaşka planları vardır. Nazım ve Bahar'ın evlilik kararını açıklaması herkes üzerinde şok etkisi yaratır. Bu haberden en çok etkilenen nehir. Nazım'ın intikam duygusuyla Bahar'a yaklaştığına inanan Hakan, Nazım'la yüzleşir. Gerilimin arttığı bir savaş başlamak üzere. Nazım'ın ona hâlâ aşık olduğuna inanan Nehir, Nazım'ın intikam yolundan çekilebilecek mi? Baraj dizisinin 22 bölümü hakkındaki araştırılan detayları hazırladık.

Baraj 22 bölüm fragmanı izle

Nehir gerçekleri öğrenince Nazım'a her şeyi anlatmak ister. Ancak Hakan izin vermeyince Nehir, Hakan'ın gerçek yüzünü görmeye başlar. Nazım'a gerçeği söyleyen Nehir, oğlunun parasını alacak mı? Nazım'ın ağır darbe aldığı Tarık ve Hakan, kayıplarını telafi etmek için harekete geçer. Ancak bu onları hiç beklemedikleri bir duruma sokacak ve intikam arayışları onları Nazım'ın önünde yakacaktır.

Baraj 21. son bölüm full izle!

Nazım, Hakan'ı köşeye sıkıştırdığında, Hakan'ın Nazım'dan kurtulma planlarının ilk kurbanı Bahar olur. Bunun üzerine Nazım; Nehir, Tarık ve Hakan'ın hayatını mahvetme yolunda hızla ilerlemeye devam ediyor.