Kayserispor
Giriş Tarihi : 25-06-2019 16:07

Baki Ertekin ile Recep Bağlamış farkı

Kayserispor toplantısına damga vuran iki isim oldu. Boydak Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin ve KTB Başkanı Recep Bağlamış'ın kurduğu cümleler takdir topladı.

Baki Ertekin ile Recep Bağlamış farkı

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın önderliğinde Polisevi'nde düzenlenen Kayserispor'u kurtarma toplantısı bitti ancak yankıları bitmedi. Sarı Kırmızılı takımın içerisinde bulunduğu durumdan kurtulması için yapılan görüşmelerden somut bir netice çıkmadı.

Örnek sözler
Şehrin tek profesyonel takımının daha rahat bir duruma gelmesi için Vali Şehmus Günaydın çaba sarfettiği toplantı istenilen gibi sonuçlanmadı. Ancak toplantıya katılan isimler arasında bulunan iki kişinin sözleri geceye damgasını vurdu.

"10 Katı.."
Kayseri Polisevi'ndeki toplantıya katılan isimler arasında bulunan Boydak Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin, oda başkanlarına yönelik "Üyelerinizden yardım toplayın. Ne kadar toplarsanız 10 katını vermeye hazırım" diyerek geceye damgasını vurdu. Diğer yandan Kayseri Ticaret Borsası'nın genç ve dinamik başkanı Recep Bağlamış da "Kurumum ve şahsım adına üzerime düşen ne varsa seve seve yapmaya hazırım. Maddi ve manevi olarak Kayserispor'un yanındayım" demesi takdir topladı.

Alpaslan Baki Ertekin'in ve Recep Bağlamış'ın bu yaklaşımları, toplantıya katılan diğer kişilerden gelmemesi de ayrı bir dikkat çekici husus oldu.