Futbol
Giriş Tarihi : 22-11-2020 19:43   Güncelleme : 22-11-2020 19:53

Baki Ersoy fahri başkan oldu

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Kayseri Masterler spor kulübünün fahri başkanı oldu. Ahmet Yıldız, 38 numaralı formayı Baki Ersoy'a verdi

Baki Ersoy fahri başkan oldu

Masterler Ligi'nde Kayseri'yi temsil eden ekiplerden Kayseri Masterler Spor Kulübü, Kayseri spor camiasının sevilen ismi, siyasetçi Baki Ersoy'u fahri başkan ilan etti. Kayseri Masterler Spor Kulübü, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy’u fahri başkan seçti.

Kayseri Masterler takımının bugün oynadığı hazırlık maçında forma giyen ve oynadığı futbol ile takdir toplayan MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy’a müsabaka sonrasında forma hediye edildi.Kayseri Masterler Spor Kulübü Başkanı Ahmet Yıldız, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy’a 38 sırt numaralı formayı hediye ederken, "Sayın vekilimiz, her zaman bizimle içiçe. Kendisinin aramızda olmasından kıvanç duyuyoruz. Kendisini kulübümüzün Fahri Başkanı ilan ediyoruz ve 38 numaralı formayı kendisine armağan ediyoruz” dedi.

Her fırsatta Kayseri sporu için çaba sarfeden MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy da, Kayseri Masterler spor kulübü üyelerinin kendisine yaptığı bu jestten ötürü son derece mutlu olduğunu ifade ederek, "Kayseri masterler spor kulübü ile gönül birlikteliğimiz var. Değerli yöneticileriyle her fırsatta birarada olmak beni de çok mutlu ediyor. 38 numaralı formayı bana verdikleri için kendilerine teşekkür ediyorum" dedi.

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy,  Kayseri masterler Spor Kulübü üyeleri ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra tatlı yedi.