Medya
Giriş Tarihi : 21-01-2021 20:26   Güncelleme : 21-01-2021 20:26

Babam Çok Değişti oyuncuları kim? Babam Çok Değişti dizisi konusu ne? Babam çok değişti nerede çekiliyor?

Babam Çok Değişti oyuncuları kim? Babam Çok Değişti dizisi konusu ne? Babam çok değişti nerede çekiliyor?

Kayseritempo.org - Kanal D ekranlarının yeni dizisi Babam Çok Değişti bu akşam 2. yeni bölümüyle ekrana geliyor! Süreç Film imzalı “Babam Çok Değişti” dizisi zengin oyuncu kadrosu ve eğlenceli konusu ile ekranların fenomen aile dizisi olma yolunda ilerliyor. Peki, Babam Çok Değişti oyuncuları kim? Babam Çok Değişti dizisi konusu ne? Babam çok değişti nerede çekiliyor?

Aile dizisinin tanınmış senaristi Birol Güven'in imzasını taşıyan Babam Çok Değişti dizisi geçtiğimiz hafta Kanal D ekranlarında başladı. İlk bölümü ile sosyal medyada adından söz ettiren Babam Çok Değişti 2. bölümü ile bu akşam 20.00'de izleyici ile buluşuyor. Babam Çok Değişti dizisinin oyuncuları ve konusu izleyicileri merak ediyor. Sitcom türündeki yapımın konusu izleyiciler tarafından çokça merak ediliyor.


Babam Çok Değişti konusu nedir?

Dizinin ana karakterlerinden biri olan Mehmet Ali (Çağlar Çorumlu) İstanbul'da yaşayan evli bir aile doktorudur. Karısına, çocuklarına ve annesine olan sevgisinden dolayı sık sık karısı ve annesi arasında parçalanır ve annesiyle aynı apartmanda yaşayan Mehmet Ali Pamuk'un başı belada. Alt katta yaşayan kayınvalidesi ile yaşadığı mücadele, doktoru zor duruma düşürür.

Babam Çok Değişti oyuncuları kimdir?


Ana karakterler;
Mehmet Ali Pamuk (Çağlar Çorumlu)
Aslı Pamuk (Şebnem Bozoklu)
Arife Pamuk (Melek Baykal)
Kerami Pamuk (Salih Kalyon)
Rıfkı Pamuk (Timur Acar)
Yardımcı karakterler;
Ayfer (Bahar Süer)
Emre Güney (Berke Üsdiken)
Damla Pamuk (Ecrin Su Çoban)
Oğulcan Pamuk (Berat Efe Parlar)
Aydan Hemşire (Beste Bereket)
Çilem Hemşire (Rukan Demir)

Babam Çok Değişti nerede çekiliyor?


Başrolünde sevilen oyuncu Çağlar Çorumlu’nun yer aldığı, Sit Com türündeki sevilen dizinin çekimler Beykoz Kundura fabrikasında gerçekleştiriliyor.