Medya
Giriş Tarihi : 14-01-2021 22:05   Güncelleme : 14-01-2021 22:05

Babam çok değişti dizisi eski ismi adı nedir, dizinin adı neden değişti? Babam Çok değişti dizisinin oyuncuları kim, isimleri ne, konusu nedir?

Babam çok değişti dizisi eski ismi adı nedir, dizinin adı neden değişti? Babam Çok değişti dizisinin oyuncuları kim, isimleri ne, konusu nedir?

Kayseritempo.org - Her Perşembe izleyiciyle buluşan Babam çok değişti dizisinin ismi değişti. Dizi ekranlarda ilk defa görenler ise Babam Çok değişti dizisinin önceki adını merak etmeye başladı. Babam çok değişti dizisi eski ismi adı nedir, dizinin adı neden değişti? Babam Çok değişti dizisinin oyuncuları kim, isimleri ne, konusu nedir? Gibi soruların cevabını araştırdık.

Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu ve Melek Baykal'ın başrollerini paylaştığı dizinin kadrosuna ünlü oyuncu Naz Elmas'ın yanı sıra birçok usta oyuncu yer alıyor. Yapımcılığını Süreç filmin üstlendiği proje "Babam Çok Değişti" önceki ismini neden değiştirildiği merak ediliyor.

Babam Çok Değişti dizinin Konusu nedir?

Dizinin ana karakterlerinden bir olan Mehmet Ali, (Çağlar Çorumlu) İstanbul'da yaşayan evli bir aile hekimidir. Karısına, çocuklarına ve annesine olan sevgisinden dolayı sık sık karısıyla annesi arasında kalıyor, ayrıca annesiyle aynı apartmanda yaşayan Mehmet Ali Pamuk'un başı dertte. Alt katta yaşayan kayınvalidesi ile verdiği mücadele, doktoru zora sokuyor.

Babam Çok Değişti İsmi neden değişti, Yeni senarist kimdir?

Türk televizyon tarihinde eşine az rastlanan durum komedisi tarzı isim değiştirmesi nedeniyle gündem oldu. Önceki ismi İyi Aile babası olan dizinin senaristinin değişmesi nedeniyle isminin de değişmesi durumunda kalındığı öğrenildi. Reytinglerin kötü gelmesinin ardından karar alan Süreç Film yetkilileri filmin senaristini değiştirme kararı alarak yeni senarist arama yoluna koyuldu. Çok geçmeden yeni senaristine kavuşan Dizi'nin yeni senaristi tecrübeli isim Birol Güven oldu.

İYİ AİLE BABASI OYUNCULARI

Ana karakterler;
Mehmet Ali Pamuk (Çağlar Çorumlu)
Aslı Pamuk (Şebnem Bozoklu)
Arife Pamuk (Melek Baykal)
Kerami Pamuk (Salih Kalyon)
Rıfkı Pamuk (Timur Acar)
Yardımcı karakterler;
Ayfer (Bahar Süer)
Emre Güney (Berke Üsdiken)
Damla Pamuk (Ecrin Su Çoban)
Oğulcan Pamuk (Berat Efe Parlar)
Aydan Hemşire (Beste Bereket)
Çilem Hemşire (Rukan Demir)