Medya
Giriş Tarihi : 21-01-2021 21:20   Güncelleme : 21-01-2021 21:21

Babam Çok Değişti Ayfer kimdir ve gerçek adı nedir? Bahar Süer kimdir, hangi dizileri canlandırmaktadır, gerçek adı ne?

Babam Çok Değişti Ayfer kimdir ve gerçek adı nedir? Bahar Süer kimdir, hangi dizileri canlandırmaktadır,  gerçek adı ne?

Kayseritempo.org - Hepimizin bildiği gibi "İyi Aile Babası" dizisi son dönem dizilerindendir. Yeni adı "Babam çok değişti"oldu. Her perşembe Kanal D ekranlarında oynayarak sevilen dizler arasında yerini aldı. Komedi tarzında Türk dizisi olan Babam Çok Değişti, isminin değişmesiyle birçok seyirci kazanmayı başardı. Hem ilginç hem de dokunaklı olan dizi, seyirci izledikleri zaman pişman olmayacak. Dizinin teması gibi oyuncular da meraklıdır ve izleyici tarafından araştırılır. Özellikle Babam Çok Değişti Ayfer'in rolünün kim olduğunu bilmek isteniyor. Peki, Babam Çok Değişti üyesi olan Ayfer kimdir ve gerçek adı nedir? Bahar Süer kimdir, hangi dizileri canlandırmaktadır ve Instagram adresi nedir, gerçek adı ne? Detaylar haberlerimizde...

7 Ocakta izleyicilerle buluşan Babam Çok Değişti dizisinin oyuncu kadrosu yakından takip ediliyor. İyi Aile Babası dizisi son dakika bir değişikliğe gitti ve dizinin adını Babam Çok Değişti olarak değiştirildi. Perşembe günleri Kanal D de yayınlanan dizinin yapımcılığını Süreç Film üstlenirken, yönetmenliğini Hakan Algül üstlenmiştir. Dizinin başrollerinde Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Salih Kalyon ve Timur Acar gibi başarılı isimler yer alırken dikkatleri üzerine çekmektedir. Babam Çok Değişti dizisinde Ayfer karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Bahar Süer’dir. Güzel oyuncu Bahar Süer hakkındaki detaylar izleyiciler tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor.

Babam Çok Değişti Ayfer Bahar Süer kimdir?


Oyuncu 13 Şubat 1985 Ankara doğumlu olup Ankara Üniversitesi Coğrafya Ajansı Dil ve Tarih Bölümü'nden mezun olmuştur. Oyuncu ilk olarak 2013 yılında Avrupa dizisinin Nezehat rolünü hayata geçirdi. Oyuncu yetenekleri ile dikkatleri üzerine çekti ve ertesi yıl 80'ler dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu ve 2014'ten 2016'ya dizisinde Emel'e hayat verdi. Oyuncularımız birçok dizide rol almış ve 2020 yılında Gençlik Eyvah dizisi ile seyirci karşısına çıkmıştır. Bugün babam "Çok Değişti" dizisinde Ayfer karakterine hayat veriyor.