Medya
Giriş Tarihi : 15-01-2021 00:58   Güncelleme : 15-01-2021 00:58

Babam Çok Değişti 3. Bölüm Fragmanı İzle Dizinin adı neden değişti? Kanal D Youtube Babam Çok Değişti 2. Son Bölüm Full İzle!

Babam Çok Değişti 3. Bölüm Fragmanı İzle Dizinin adı neden değişti? Kanal D Youtube Babam Çok Değişti 2. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Babam Çok Değişti 3. Bölüm Fragmanı İzle Dizinin adı neden değişti? Kanal D Youtube Yeni Bölüm Tanıtım Babam Çok Değişti 2. Son Bölüm Full İzle! Babam Çok Değişti Yeni bölümümün özeti şöyle; Başlangıçta taşınmaya karar verdi, yeni evi buldu ve hatta evdeki eşyaları toplamaya başladı. Ancak Mehmet Ali henüz annesi Arife'ye taşınacaklarını söylemedi. Kanal D'nin sevilen dizisi Babam Değişti 14 Ocak Perşembe günü seyirci ile buluştu. Yayınlandığı günden bu yana Çok Fazla Değişen Babam bomba gibi bir bölümle karşımıza çıkıyor.

Arife'nin hiçbir yalan ile nakledilmeyeceğini söyleyen Mehmet Ali, hareket edeceklerini öğrenmekte zorlanıyor. Arife'nin tepkisi merak konusu olurken, Mehmet Ali'nin ilk aşkı Deniz tekrar evine döner.

Babam Çok Değişti 3. Bölüm Fragmanı İzle

Oğluna aşık olmanın heyecanıyla doluydu. Aslı ve Mehmet Ali Oğulcan adına mutlu. Ancak pamuk kümesine su konulmayacaktır. Mehmet Ali'nin birdenbire ortaya çıkan eski aşkı Deniz, ortamı terörize ediyor. Olaydan habersiz olan Aslı, Deniz ile çok iyi anlaştığını düşünüyor. Yıllık Aslı'nın gerçeği öğrenmesine neden olacak mı? Mehmet Ali dahil herkes tedirgin.

Babam Çok Değişti  adı neden değişti?

Türk televizyon tarihinde eşine az rastlanan durum komedisi tarzı isim değiştirmesi nedeniyle gündem oldu. Önceki ismi İyi Aile babası olan dizinin senaristinin değişmesi nedeniyle isminin de değişmesi durumunda kalındığı öğrenildi. Reytinglerin kötü gelmesinin ardından karar alan Süreç Film yetkilileri filmin senaristini değiştirme kararı alarak yeni senarist arama yoluna koyuldu. Çok geçmeden yeni senaristine kavuşan Dizi'nin yeni senaristi tecrübeli isim Birol Güven oldu.