Gündem
Giriş Tarihi : 29-08-2020 11:57   Güncelleme : 29-08-2020 11:57

Azer karakteri Çukur dizisine veda ediyor

Azer karakterine hayat veren Cihangir Ceyhan'ın ekranların reyting rekoru kıran Çukur dizisine veda edeceği öğrenildi.

Azer karakteri Çukur dizisine veda ediyor

Show TV'de yayınlanan ve izleyicisini ekran başına kilitleyen Çukur dizisinde sürpriz bir ayrılık yaşanacak. Azer karakterini canlandıran Cihangir Ceyhan'ın diziden ayrılacağı yönünde haberler doğrulandı. 

Flaş ayrılık..
Yeni sezon çekimlerine başlayan ve uzun karantina sonrası ekranlara tüm heyecanıyla dönmeye hazırlanan Çukur dizisinden sürpriz bir ayrılık haberi geldi. Reyting rekorları kıran dizide Azer karakterine hayat veren Cihangir Ceyhan diziden 3'cü bölüm itibari ile ayrılacak. Dizide 'bakale seni pis ederim ha' repliği ile büyük bir hayran kitlesi oluşan Ceyhan bekletilerinin karşılanmaması nedeniyle 3'cü bölümde veda etmeye hazırlanıyor. Cihangir Ceyhan'ın Çukur dizisinden ayrılma sebebi olarak ise yeni bir diziyle başrol olarak anlaşması oldu. 

Hangi dizide oynayacak
Ekranların fenomen dizisi Çukur dizisinde Azer karakterinin flaş ayrılığı duyanları hayrete düşürdü. Çukur'un Azer'inin diziden ayrılmasına neden olarak ise Cihangir Ceyhan'ın yeni bir diziyle anlaşması gösterildi. Yine Show Tv ekranlarında yayınlanacak olacak Alevlerin Ardından dizisiyle anlaşan Cihangir Ceyhan yeni yapımda başrol oyuncusu olacak. Fransız yapımlarından "Le Bazar de la Charité" dizisinden uyarlanan Alevlerin Ardından Show TV ekranlarında seyirci ile buluşacak. Alevlerin Ardından dizisinde Cihangir Ceyhan başrol oyuncusu ve Dilan Çiçek Deniz'in partneri olacak. Dilan Çiçek Deniz, Hazar Ergüçlü ve Demet Evgar gibi ünlü isimler dizi kadrosunda yer alacak. 

Cihangir Ceyhan kimdir
Cihangir Ceyhan ekim 1989 yılında Adana'da dünyaya geldi. Terazi burcu olan Cihangir Ceyhan, baba tarafından Elazığ, anne tarafından ise Diyarbakırlıdır. Ceyhan ailenin en küçük çocuğudur.  Eğitim hayatını Açıköğretim Üniversitesi İşletme bölümünde sürdüren Cihangir Ceyhan 2.5 sene İstanbul’da kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır. Eğitimin ardından doğup büyüdüğü Adana‘ya dönmüştür. Yaşantısını günümüzde halen Adana’da sürdürmektedir.adana’nın kenar mahallelerini ve suç dünyasını anlatan bir film yapmak her zaman arkadaşları ile birlikte hayal ettiği bir şeydi. Yönetmen Kadri Beran Taşkın ile uzun süredir arkadaştır. Onunla birlikte Adana’nın sokaklarını anlatan, gayri meşru hayatları ve varoşta geçen hayatı konu alan hayallerini gerçekleştirmişlerdir. Daha sonra ekip büyümüş ve İki arkadaşın hayali büyüyerek Adana’nın dışına taşmıştır.