Kayserispor
Giriş Tarihi : 12-07-2019 17:22

Aymen Abdennour sağlık kontrolünden geçti

İstikbal Mobilya Kayserispor'un yeni transferi Aymen Abdennour sağlık kontrolünden geçti

Aymen Abdennour sağlık kontrolünden geçti

İspanya'nın Valencia sonrasında Fransa'nın Marsilya takımında forma giyen ve bonservisi elinde olan Aymen Abdennour, İstikbal Mobilya Kayserispor'un sağlık sponsoru olan System Hastanesinde sağlık taramasından geçti.

Karıyeri..
Futbol karıyeri boyunca 185 maça çıkan 4 gol atıp 41 kez sarı kart 1 kez de kırmızı kart gören Abdennour, 2009-2010 sezonunda Bundesliga takımlarından Werder Bremen'de (8 maç) forma giydi. Bir sezon sonra Tunus'un Etoile Sahel takımına transfer olan Aymen Abdennour, sonraki sezon Fransa'nın Toulouse takımına transfer oldu ve 3 sezon bu takımın formasını terletti. 2 sezon da Monaco'da futbol oynayan Abdennour, sonrasında İspanya'nın Valencia takımına transfer oldu. 2 sezon da Valencia forması giyen Abdennour tekrar Fransa'ya dönerek Marsilya takımında 2 sezon oynadı. Geride kalan sezon Marsilya II takımında sadece 6 smaça çıktı ve 445 dakika oyunda kaldı.
Aymen Abdennour, Tunus milli takımında da 31 kez forma giydi. 29 yaşındaki futbolcu 1 gol atarken 10 kez sarı kart 1 kez de kırmızı kart gördü.