Kayserispor
Giriş Tarihi : 17-12-2020 17:19   Güncelleme : 17-12-2020 17:30

Aybaba'dan Hasan Hüseyin yorumu

Hes Kablo Kayserispor teknik direktörü sözleşmesi feshedilen Hasan Hüseyin Acar ile ilgili neler söyledi. Samet Aybaba açıklama

Aybaba'dan Hasan Hüseyin yorumu

Hes Kablo Kayserispor'da Antalyaspor maçı öncesinde takımdan gönderilen Hasan Hüseyin Acar gündeme oturdu. Bu sezon büyük umutlar beslenen ancak bir türlü istenilen düzeye gelemeyen, sonrasında kaptanlığı elinden alınan Hasan Hüseyin'in kendine gelmesi beklenirken takımdan gönderilmesi gündemin ilk maddesi oluverdi. Özellikle MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ile arasında yaşanan tartışma sonrasında takımdan gönderilmesi dikkat çekti.

Aybaba'nın yorumu
Hasan Hüseyin Acar'ın gönderilmesi ile ilgili olarak teknik direktör Samet Aybaba'nın yorumu merak edilirken tecrübeli teknik adam bugün açıklama yaptı. Sarı Kırmızılı takımın teknik adamı, "Hasan Hüseyin iki gün önce bana geldiğinde, kişisel sorunlarının olduğunu söyledi. O sorunlar nedeniyle takıma performans olarak katkıda bulunamadığını söyledi. Bizde isteğini normal karşıladık. Bu konuyla ilgili bir şey çözülsün diye, başkana ilettim. Başkanımızda kendisiyle oturup karşılıklı anlaştı. Ona bundan sonraki futbol yaşantısında başarılar diliyoruz. Böyle oluyor. Bunlar genç arkadaşlarımız. Bazı sıkıntılar yaşıyorlar. İnşallah gittiği yerde başarılı olur" yorumu yaptı.

HASAN HÜSEYİN NEDEN GİTTİ
OKUMAK İÇİN
TIKLAYINIZ

3 puan hesabı
Teknik Direktör Samet Aybaba, Antalyaspor maçı ile ilgili olarak da "Çalışmalarımız devam ediyor. Antalyaspor’da bireysel yetenekleri üst düzeyde olan oyuncular var. İyi oynamaya çalışıyorlar ve kenarları iyi kullanıyorlar. Hocaya da buradan tüyo vermiş olayım. Neler izlediğimizi görsün diye. Bizim gelişen bir oyunumuz var. Sahaya yansıttığımız iyi şeyler var. Tabi eksikliklerimizde var. Onlar üzerine tekrar yoğunlaşıyoruz. Özellikle hücum ile ilgili sıkıntılarımızı daha iyi çalışarak düzeltmeye çalışıyoruz. Takımın oynadığı oyundan memnunum. Herhalde izleyenlerde memnundur. Bir an önce bu oyunu skora yansıtıp istediğimiz yerlere gelmek istiyoruz" açıklamasında bulundu.